Nově založený fond kvalifikovaných investorů Croatia Property Fund SICAV, a.s. se zaměřuje na developerské …
Investiční strategie
-
-
ČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICEInvestiční strategieTiskové zprávy
Jak proplout tržními extrémy díky disciplinovanému hodnotovému investování
Autor RedakceAutor RedakceAsijské trhy táhne úzká skupina lídrů a vysoká očekávání, přestože zároveň narůstají základní rizika, …
-
SPRÁVA MAJETKU A INVESTICEČlánkyInvestiční strategieAktuality
Vyšlo nové číslo Wealth Magazín – Reportu s přehledem fondů kvalifikovaných investorů v ČR v roce 2026
Autor Eva UlrichováAutor Eva UlrichováFondy kvalifikovaných investorů se v České republice během posledních let posunuly z úzce specializovaného …
-
Investiční strategieSPRÁVA MAJETKU A INVESTICE
Jak funguje investice do prémiových nemovitostí? Fond s devítiletou historií a 68% zhodnocením
Autor Tomáš VavříkAutor Tomáš VavříkDeveloperský fond DOMOPLAN SICAV, a.s. s objemem majetku 2,3 miliardy Kč patří mezi nejúspěšnější …
-
Investiční strategieČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICEKnihovna Wealth Clubu
Když diverzifikace přestává snižovat riziko a začíná ho skrývat
Autor Dana HaluškováAutor Dana HaluškováDiverzifikace patří k základním principům správy majetku. Pomáhá rozkládat riziko a chrání investora před …
-
ČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICEInvestiční strategieSlovník pojmů pro rodinné firmy a HNWI
Co je tail risk: I málo pravděpodobné události můžou portfolio výrazně ovlivnit
Autor Dana HaluškováAutor Dana HaluškováVětšina investorů počítá s tím, že trhy budou kolísat. Tail risk ale označuje události, …
-
AktualityČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICEInvestiční strategie
J&T Banka Art Index 2026: Současné scéně českého umění dál vládne Eva Koťátková, mezi sběrateli boduje Josef Bolf
Autor Eva UlrichováAutor Eva UlrichováČeské současné umění má svůj aktuální žebříček nejviditelnějších jmen. Dvanáctý ročník J&T Banka Art …
-
AktualityČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICEInvestiční strategie
Kryptotrh v březnu: Bitcoin ustoupil, nákupní nálada zůstává, ukazují data kryptoburzy Coinmate
Autor Eva UlrichováAutor Eva UlrichováNákupní sentiment se po únorovém rekordu stabilizoval na 63,15 % ve prospěch nákupů oproti …
-
Investiční strategieČlánkySPRÁVA MAJETKU A INVESTICE
Nevyužitá síla Afriky: Proč samotná velikost nestačí
Autor RedakceAutor RedakceAfrika se ocitla v centru vznikajících geopolitických obchodních konfliktů. Soutěž mezi hlavními hospodářskými bloky …
-
AktualityČlánkyInvestiční strategieSPRÁVA MAJETKU A INVESTICETiskové zprávy
Akciové trhy: Kromě eskalace jsou důležité výběry titulů, rotace a strukturální trendy
Autor RedakceAutor RedakceEskalace na Blízkém východě dočasně zneklidnila akciové trhy, ale mimo hlavní novinové titulky zůstávají …

