Home Wealth ClubWMAG - Premium PŘIPRAVUJEME: Nové číslo Wealth Magazín – Premium o rodinném podnikání, strukturování majetku nebo vášni s vůní chmele

PŘIPRAVUJEME: Nové číslo Wealth Magazín – Premium o rodinném podnikání, strukturování majetku nebo vášni s vůní chmele

Autor Eva Ulrichová

Wealth Magazín – Premium je kvartální tištěný časopis s exkluzivními tématy a inspirací pro české a slovenské rodinné firmy, nastupující generaci „NextGen“, úspěšné podnikatele, movité / kvalifikované investory nebo jejich zástupce a experty z řad Family Offices, Wealth Managerů a dalších privátních poradců. Od roku 2024 je Wealth Magazín – Premium dostupný pouze předplatitelům a členům exkluzivního Wealth Club Premium.

Zakládáte si na úspěšné a efektivní správě bohatství? Rádi byste rodinné jmění zachovali přesgeneračně? Přinášíme vám inspiraci, rady od odborníků a praktické tipy na pro řízení nejen soukromého a rodinného bohatství, ale i vztahů v podnikatelské a významné rodině. Představujeme nové číslo Wealth Magazín -Premium, který vám otevře dveře k úspěšné a udržitelné strategii pro správu a plánování vašeho (rodinného, soukromého) bohatství. Ochraňte majetek dnes, zachovejte jej po staletí.


Co se dozvíte v březnovém vydání Wealth Magazín – Premium?

Připravované číslo tištěného magazín obsahuje inspirativní rozhovory, názor i pohledy osobností českého a slovenského byznysu. Marcel a Vít Souralovi se podělí o příběh rodinné firmy Trigema vyprávěný očima dvou generací, v rozhovoru nechybí náhled nastupující generace na možné převzetí podniku, strategie řízení vztahu mezi rodinou a firmou (i jednotlivými členy mezi sebou) nebo jak na přesgenerační předání hodnot.

V rámci chmelovského speciálu jsme zpovídali osobnosti českého minipivovarnictví. Dozvíte se například, jak se sběratelská vášeň a pivovarské hobby může proměnit v úspěšný historický Černokostelecký pivovar, nebo jak v praxi vypadá rodinné podnikání v pivovaru Zichovec.

Zároveň čeští a slovenští odborníci přispěli svým komentářem do rubriky „Názory expertů“. Ptali jsme se na otázky, jako například:

  • Kdy je vhodná doba na předání rodinného podniku?
  • Jakou strukturu pro mezigenerační plánování majetku podnikatelské rodiny doporučujete?
  • Jak na investice do technologií a technologických společností v době vzestupu umělé inteligence?

Nebudou chybět ani vzácné tipy a rady, jaké právní entity můžete v českém prostředí využít pro strukturování vašeho majetku, jak na úspěšnou strategii správy rodinného majetku nebo exkluzivní analýza nemovitostního trhu, a další inspirace!

Nejnovější číslo Wealth Magazín – Premium vychází 18. března 2024

V den vydání je výtisk tištěného časopisu zaslán na adresu všech předplatitelů magazínu a všem členům Wealth Clubu Premium, a zároveň získávají automatický přístup k digitální verzi.

Foto: Redakce / Markéta Mandíková, Wealth Magazín

Cena výtisku

Výtisk tohoto vydání Wealth Magazín – Premium si pořídíte již za 300 Kč včetně DPH a poštovného po České republice.

V případě zakoupení ročního předplatného Wealth Magazín – Premium ušetříte 200 Kč ročně! Roční předplatné je v ceně 1.000 Kč včetně DPH a poštovného po České republice a obsahuje všechny kvartální výtisky roku 2024 doručené na vaši adresu.


Proč si zakoupit roční předplatné?

Ročním předplatným Wealth Magazín – Premium získáváte vyšší úroveň informací a exkluzivní inspiraci pro správu, plánování a zachování vašeho soukromého i rodinného majetku, hodnot nebo firmy:

  • Rady expertů: Každé číslo obsahuje rady od renomovaných expertů v oboru správy majetku, plánování bohatství nebo řízení rodiny.
  • Private Wealth tipy: Od pohledu NextGen přes řízení rodinné firmy po efektivní investiční strategie. Naše články vám poskytnou nejnovější informace v oblasti Private Wealth a pomohou vám nejen zůstat v obraze, ale také se rozhodnout pro ty nejlepší možnosti.
  • Inspirujte se: Nechte se inspirovat českými a slovenskými osobnostmi, jak přistupují ke správě, plánování a zachování jejich rodinného i soukromého bohatství do dalších generací.

Další výhody předplatného:

  • Exkluzivní obsah: Předplatitelé mají přístup k exkluzivnímu obsahu, který není dostupný veřejnosti.
  • Slevy a benefity: Získávejte slevy na akce, workshopy nebo konference v oblasti osobního rozvoje a finančního plánování.
  • Dárek k předplatnému: Členství v bezplatné úrovni Wealth Clubu a být tak součástí rozsáhlé komunity českých a slovenských rodinných firem, investorů, Family Offices nebo zástupců NextGen

Související články