Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 19. 6. 2024: Pitch Boat Prague

19. 6. 2024: Pitch Boat Prague

Autor Redakce

Objevte byznysové a investorské příležitosti na setkání Pitch Boat 2024 v Praze! Tato jedinečná 4hodinová večerní akce je místem, kde se setkají inovativní podnikatelé i ostřílení investoři. Využijte možnosti vést inspirativní rozhovory, zjistít více o revolučních nápadech a nejnovějších podnikatelských trendech.

Kdy: 19. 6. 2024

Kde: Cargo Gallery, Praha

Cena: 1.190 Kč – 1.990 Kč

Více informací: startupdisrupt.com/event/pitch-boat-prague-2024

Pitch Boat Prague je ideálním eventem pro ty, kteří hledají nové investiční příležitosti zejména v rámci startupové scény, ale také pro podnikatele, jež chtějí získat novou inspiraci či byznys kontakty. Pitch Boat bude zahrnovat konferenční a pitch stage, expo area, matchmaking & networking area. Těšit se můžete na osobní setkání a networking s 200 účastníky. Cílem je podpora mladých zakladatelů a inovátorů ve střední a východní Evropě a spolupráce mezi zakladateli, malými a středními podniky, investory a obchodními lídry. Organizátoři Pitch Boat touto akcí také podporují iniciativu Darkstar, jež založil jeden z řečníků Ragnara Sass.

Co vás čeká?

Na akci v rámci oficiální části vystoupí např. Simona Kijonková, Pavel Doležal nebo zmíněný Ragnar Sass. Akce je ale založena také na neformálním networkingu. Formální diskuzní část bude trvat do 20:50, od té chvíle je až do 23:00 čas na networking u dobrého drinku s vyhlídkou na pražskou náplavku.

Členové Wealth Clubu automaticky získávají promo kód pro slevu 15 %.

Související články