Home VZDĚLÁNÍKalendář akcí 5. – 8. 9. 2024: Prague Art Week

5. – 8. 9. 2024: Prague Art Week

Autor Redakce

Na začátku září Praha ožije uměním. Od čtvrtka 5. do neděle 8. září bude probíhat třetí ročník uměleckého festivalu Prague Art Week. Většina programu festivalu je zdarma. Zakoupit si však budete moct také VIP vstupenky, se kterými se dostanete i na běžně nedostupná místa, kam se také vydáme spolu s členy Wealth Clubu Premium.

Od čtvrtka 5. do neděle 8. září proběhne již třetí ročník festivalu výtvarného umění Prague Art Week24. Program největší umělecké události roku bude zahájen 5. září v 19h v Centru současného umění DOX. Následně bude již tradičně pokračovat ve více než třiceti nejvýznamnějších pražských galeriích a centrech umění, které připravily na sto nových výstav a doprovodných akcí. Ty budou ve festivalových dnech a vyhrazených časech přístupné veřejnosti zdarma. Mimo to se návštěvníci mohou těšit na atraktivní lokaci a exkluzivní program v podobě výstavy mladých talentů Young Selection v Paláci Savarin, který se veřejnosti otevře od rekonstrukce poprvé.

Více informací o festivalu, programu a galeriích, které se do akce zapojily, naleznete na pragueartweek.cz

O Prague Art Week

PRAGUE ART WEEK je otevřená platforma pro kooperaci nejvýraznějších výtvarných institucí na poli pražské umělecké scény a každoroční festival umění s cílem propojit galerie, muzea, výstavní síně, ale i sbírky umění a další umělecky zaměřené organizace. Vizí PRAGUE ART WEEK je posílit umělecký ekosystém města a zpřístupnit ho místnímu i mezinárodnímu publiku.

Třetí ročník festivalu s názvem PRAGUE ART WEEK 24 představí ve dnech od 5. do 8. září 2024 na 100 událostí z programu předních pražských výtvarně uměleckých institucí umění. Pro 8 členů Wealth Clubu Premium máme zároveň k dispozici VIP vstupenku na akci.


Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání
Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup
k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce
a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.Související články