Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 16. 10. 2023 – Konference FINfest

16. 10. 2023 – Konference FINfest

Autor Redakce

Významné osobnosti. Špičkoví odborníci. Bouřlivé diskuse. Aktuální poradenská témata. Příležitost k setkání. A mnohem víc přinese festival pro finanční profesionály FINfest s titulem „Jak nastartovat poradenský byznys pro rok 2024“.

Na FINfestu se účastníci setkají s významnými osobnostmi, jako je Jan Mühlfeit, který byl prezidentem pro Evropu ve společnosti Microsoft a dnes koučuje top manažery, olympijské vítěze či umělce. Je také autorem bestselleru The Positive Leader.

Chybět nebude ani Petr Ludwig, jehož bestseller Konec prokrastinace byl přeložen do více než 20 světových jazyků, či Ivo Toman, fenomenální kouč osobního rozvoje, který si po tématech o debordelizaci hlavy, motivaci či kurvítkách v hlavě připravil speciální téma: Co má společného náborová schůzka a s*e*x*.

Finanční poradenství se rychle rozvíjí a profesionalizuje. Těší mě, že se na FINfestu setkáváme s nejlepšími poradci v oboru, kteří vidí klienta na prvním místě,“ říká Martin Viktora, organizátor finančního festivalu FINfest, a nastiňuje jedno ze zásadních poradenských témat: „Jenže pořád se po trhu pohybují zprostředkovatelé, kterým jde především o provizi. A to i za cenu distribuce pochybných produktů. Proto i na FINfestu vznášíme otázku, jak se s nimi vypořádat.“

FINfest se koná v pondělí 16. října 2023 v Clarion Congress hotelu v Praze.

Bohatý program v pěti sálech pokrývá komplexní oblasti finančního poradenství a každý účastník si může najít, které ho obohatí nejvíce. Pro investiční poradce je stěžejní investiční panel „5 největších investičních chyb, kterými si poradci stále kazí business“, hypoteční specialisté by neměli minout „Jak zefektivnit práci Hypotečního specialisty. Hypoteční firma od A do Z.“ a pojišťovací profesionálové debatu „Mezery na trhu životního pojištění – chybí produkt, nebo dobří poradci?

Již v tradičním souboji hvězdných ekonomů se potkají Vladimír Pikora, hlavní ekonom Comfort Finance Group, David Navrátil, hlavní ekonom České spořitelny, a Lukáš Kovanda, hlavní ekonom Trinity Bank. „Tentokrát přitvrdíme a podíváme se přímo na to, jak se o své vlastní peníze ekonomové starají,“ upozorňuje Martin Viktora, který debatu bude moderovat.

Nejen odborné „tvrdé“ znalosti pomáhají finančním poradcům k úspěšné spolupráci s klienty. Proto i FINfest nabízí celou řadu témat osobního rozvoje z dílny špičkových českých koučů. Tomáš Rusňák, kouč, autor vzdělávacího podcastu Hypotécast a majitel společnosti TAURUM finance má zprávu pro všechny dobré poradce: „Jste skvělí, ale nikdo o tom neví. Pojďme to změnit.“

Na tvorbu týmu se zaměří Petr Jan Křen, byznys mentor, kouč, podnikatel a vizionář, v přednášce „Jak tvořit úspěšný tým – pro manažery i obchodníky“ a Veronika Fey Křen, terapeutka a lektorka, vyzdvihne, „Jak využít ženský element v prostředí finančního poradenství“. Toto je jen letmá ukázka bohatého programu pěti sálů a desítek řečníků. Kompletní program naleznete na https://podzim2023.finfest.cz/

Čtenáři registrovaní do komunity Wealth Magazínu automaticky získávají promo kód pro slevu 1.600 Kč z ceny vstupenky.

CHCI SE REGISTROVAT A ZÍSKAT SLEVU 10 %

Související články