Home VZDĚLÁNÍProběhlé akce 13. 9. 2022: Diversity Summit

13. 9. 2022: Diversity Summit

Autor Redakce

V úterý 13. září 2022 se v nově zrekonstruovaných prostorách Clam-Gallasova Paláce v Praze uskuteční největší evropská hybridní konference – Diversity Summit, věnovaná problematice diverzity a inkluze. Více než 50 řečníků z neziskového, státního i byznys sektoru se v rámci celodenního programu zaměří na aktuální témata, jako jsou rovnoprávnost žen a mužů, LGBTQ komunity, diskriminace, zaměstnávání imigrantů aj.

Hlavní hvězdou summitu je americká vesmírná nadšenkyně Alyssa Carson. V odborných panelech zasednou Lenka Simerská z Ministerstva práce a sociálních věcí, Denisa Linhartová z České olympijské komise, ekonomka Danuše Nerudová, Lea Lundblad z Apple, Rebeca Grattan z Avastu, či Virginie Naigeon-Malek z Mary Kay.


Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://diversitysummit.cz.


Akce probíhá současně s druhým ročníkem konference Nad skleněným stropem za podpory Magistrátu hlavního města Prahy. Více informací naleznete zde.

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Akce se koná pod záštitou Českého předsednictví v Radě Evropské unie, Hlavního města Prahy a Velvyslanectví USA v České republice.

Za podporu děkujeme společnostem Mary Kay, UPS, ČSOB, Avast, Sedláková Legal, Merkle, CTP, Raiffeisenbank, Philip Morris a dalším.

Zdroj: Tisková zpráva Startup Disrupt

Každý registrovaný čtenář Wealth Magazínu získává slevu 10 % z ceny vstupenky. Promo kód pro slevu získáte po registraci ZDE.


Chcete získat unikátní slevu 10 % pouze pro čtenáře Wealth Magazínu a k tomu jako bonus 7 PDF publikací Wealth Magazín – Premium?

Související články