Home VZDĚLÁNÍProběhlé akce 30. 8. 2022: Pitch Boat

30. 8. 2022: Pitch Boat

Autor Redakce

Nejlepší české startupy se představí na Pitch Boat Praha 2022. Užijte si zajímavé panelové diskuse a velkou letní párty. V úterý 30. srpna 2022 se na lodi Gargo Gallery představí česká startupová scéna. Pitch Boat Praha 2022 nabídne v rámci dvou panelových diskuzí přední české investorské špičky. Večer vyvrcholí Pitch Night, v rámci které se představí čtveřice zajímavých českých projektů, a následnou party.

Těšit se můžete na Vladimíru Činčurovou z Microsoft Central & Eastern Europe. V panelové diskusi How to build your hypergrowth team? vystoupí Jan Řežáb z Time is Ltd., David Pavlík z Shipmonk a Lukáš Pastuszek z Pipedrive. V investorské panelové diskusi zasednou Jiří Skopový z Seed Starter Česká spořitelna, Ondřej Homola z Nation 1 a Michaela Garajová z kanceláře Sedláková Legal. Večerem provedou Michal Horáček a Pavlína Louženská.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://pitchboat.eu.

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Akce Pitch Boat jsou mezinárodním formátem, další loď tohoto ražení vypluje na podzim například v Budapešti či v Londýně.

Za podporu děkujeme společnostem Pipedrive, Sedláková Legal, Amper Holding, Nation1 VC, Seed Starter České Spořitelny, Naperto, EverConn, Tiktokuj.cz, Microsoft for Startups a dalším.
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články