Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku Nejlepší české startupy se představí na Pitch Boat Praha 2024! Užijte si zajímavé panelové diskuse a velkou letní párty!

Nejlepší české startupy se představí na Pitch Boat Praha 2024! Užijte si zajímavé panelové diskuse a velkou letní párty!

Autor Redakce

Ve středu 19. června 2024 se na lodi Gargo Gallery představí česká startupová scéna. Pitch Boat Praha 2024 nabídne již po 8. v rámci programu panelové diskuze, přednášky jak odborníků, tak i dalších významných hráčů. Večer vyvrcholí Pitch Night, v rámci které se představí pětice zajímavých českých projektů a na závěr večera proběhne networkingová párty.

Svou účast jako prezentující již potvrdili Ragnar Sass z Pipdrive, Jeremy Rollison z Microsoft, Václav Tunka z Red Hat, Pavel Doležel Keboola, Petr Svoboda, CodeNow či Vít Hruška z ATREUM a mnoho dalších. Panelová diskuse na téma „Expansion, Scaling & Funding?​“ se zúčastní Ragnar Sass, Pavel Doležal z Keboola, Justin Joseph – CxO | Investor | Advisor a Opher Brayer z Impro.AI. a Vlastimil Vodička z Leadspicker. V bohatém programu také proběhne Pitch Session ve kterém vystoupí Michal Procházka z Provocateur.AI, Milan Radomír Eliáš z NettleSmart, Vladimír Lieger z Busy Technology, Lukáš Krčil z Hedepy, Michal Illich ze Zuri a další. Moderátorem večera bude Oliver Laryea a Patrik Juránek.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://startupdisrupt.com/event/pitch-boat-prague-2024/

Prohlédněte si video z minulé akce

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidlně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa. Letošní akce Pitch Boat bude již 8. ročníkem v řadě.

Za podporu děkujeme společnostem Pipedrive, Microsoft, Red Hat, CodeNow, ATREUM a dalším. Také mediálním partnerům RegioTV1, Euronova Group, Welath Magazine, Roklen24, Newstream, Averia a network partnerum Expo2025, Czech Digital Defence Community a dalším.


Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání
Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup
k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce
a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.Související články