Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 6. 10. 2022: Mezinárodní konference Private Family Wealth

6. 10. 2022: Mezinárodní konference Private Family Wealth

Autor Redakce

Potkejte se z řečníky z celého světa – z Ameriky, Evropy i Asie. Zažijte tuto jedinečnou akci, na které získáte cenné know-how pro správu a plánování bohatství. Inspirujte se od předních odborníků z ČR i zahraničí a nepropásněte jedinečnou šanci se v rámci networkingu setkat s nejvýznamnějšími osobnostmi v oboru a napřímo pohovořit o aktuálních tématech.

Po dvou letech covidové pauzy se koná další ročník mezinárodní konference Private Family Wealth, která navazuje na úspěšné tři ročníky konference Trust & Wealth Management o správě a plánování bohatství. Konference nabídne unikátní témata, řečníky a jedinečnou příležitost pro networking s českými i zahraničními osobnostmi v oboru. Konference se koná 6. října 2022 v pražském Grandior Hotel Prague.

Jedinečná atmosféra, networking a know-how z celého světa

V posledních letech jsme v České republice nejen svědky, ale i součástí ekonomické transformace, která má pozitivní vliv na růst bohatství českých rezidentů. Se zvyšující se hodnotou majetku ale přichází pro jednotlivce, rodiny i firmy řada nových výzev. Úspěšnost jejich řešení bude rozhodovat o zachování životního standardu, majetku i jejich další budoucnosti.

Cílem této konference je ve vybraném publiku z řad jednotlivců, rodin a expertů napříč všemi obory, které spojuje téma správy a plánování bohatství, hledat způsoby efektivních řešení, inspirovat se a učit od nejzajímavějších českých a zahraničních osobností.

Jedinečnou příležitostí je speciální networking, v rámci kterého se můžete osobně setkat a pohovořit s řečníky nejen o přednášeném tématu, ale i o aktuálních trendech a problematice správy a plánování bohatství.

Jeden den, 3 tematické bloky, 15 osobností

Těšit se můžete na tři tematické panely, ve kterých poskytne svůj pohled 15 expertů a osobností ze všech koutů světa:

1.   PANEL – Mezinárodní pohled na vývoj Wealth Managementu jako koncept s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka 

2.   PANEL – Filantropie jako přirozená součást rodinné majetkové strategie

3.   PANEL – Vlastnické a manažerské nástupnictví z pohledu nastupující generace


Prohlédněte si program zde.

Hlavním řečníkem a hostem konference je Pierre S. duPont s manželkou Jenny duPont. Pierre je členem 5. generace jedné z nejvýznamnějších amerických rodin duPont. S ohledem na vlastní zkušenosti na rodinné dědické a obchodní situace sám pomáhá dalším movitým jedincům a rodinám se správou a plánováním bohatství.

To ale není vše! Na konferenci vystoupí také Dr. Wing-Hin Chung ze společnosti Invest Hong Kong nebo potomek českého šlechtického rodu a správce rodového majetku, Stephanos Germenis-Hildprandt. Setkat se můžete s Dagmar Goldmannovou, výkonnou ředitelkou nadace Via Clarita, nebo právničkou pro rodinné právo, prof. JUDr. Kateřinou Ronovskou. Vystoupí také Ing. Martin Jurek, P.h.D., jenž je nástupcem/CEO v rodinné firmě a zároveň ředitelem Centra pro rodinné firmy při VŠE, nebo Ing. Radek Šiller, Wealth Manager z české Multi Family Office.

Prvotřídní servis samozřejmostí

Konference nabízí prvotřídní servis, který je u podobných akcí v zahraničí standardem. Součástí je catering, skvělá káva a nealkoholické nápoje v průběhu celého dne včetně oběda pro každého účastníka nebo doživotní přístup k videozáznamům ze všech přednášek. Nejste příznivcem angličtiny? Nebojte se. Konference bude simultánně tlumočena.

K dispozici je už jen 60 lístků!

S ohledem na unikátní koncept konference s důrazem na networking je k dispozici omezený počet vstupenek. Využijte příležitosti získat rady, inspiraci a osobně se v Praze potkat s členem americké rodiny duPont a dalšími 14 TOP řečníky s tématy, které jinde nenajdete.

Více informací o konferenci a registraci naleznete zde.
Bezplatně se registrujte a získáte více 9 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články