Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 16. 9. 2024: FINfest

16. 9. 2024: FINfest

Autor Redakce

Největší nezávislá konference pro finanční profesionály FINfest 2024 představí 16. 9. 2024 v pražském kongresovém centru hotelu Clarion atraktivní program plný inovací. Návštěvníky čeká množství inspirativních stand up show, duelů, panelových diskusí, workshopů a dalších inovativně pojatých formátů.

Kdy: 16. 9. 2024

Kde: Clarion Congress Hotel Prague

Cena: 790 Kč – 2.490 Kč

Více informací: 2024.finfest.cz

Posun v konceptu konference dokládá i nový vizuální styl akce. Nové logo symbolizuje zejména komunikaci, networking, výměnu informací a orientaci programu na poradenskou praxi. FINfest 2024 bude třináctou akcí konanou pod touto značkou.

„Networking a informace jsou klíčem k úspěchu. Konference FINfest bude začátkem a zároveň vyvrcholením finančně-poradenské konferenční sezóny v roce 2024. Těší nás, že můžeme naše partnery a profesionály v oboru financí posouvat k novým úspěchům,“ říká Martin Viktora, jednatel a zakladatel webu Poradci-sobě.cz, který je organizátorem celé akce.

Velká část programu FINfest 2024 se bude věnovat placenému poradenství. Konference pokryje všechny klíčové obory poradenství – od investic a pojištění až k financování bydlení a osobnímu rozvoji a marketingu. „Nebojíme se otevřít ani kontroverzní a citlivá témata typu odměňování poradců a nešvarů trhu,“ dodává Viktora.

FINfest 2024 přivítá přes 1000 finančních zprostředkovatelů, na několika pódiích se vystřídají desítky řečníků a ve svých expozicích se představí desítky partnerů akce. Konference nabídne unikátní propojení s webem Poradci-sobě.cz, celá show tedy nekončí jen dnem konference. Ani pro návštěvníky, ani pro partnery konference.

Související články