Home Řízení rodinySpráva rodiny re|design s Davidem Krajíčkem – Hanka Toufarová: nenechte jakýkoliv business ničit rodinné vztahy

re|design s Davidem Krajíčkem – Hanka Toufarová: nenechte jakýkoliv business ničit rodinné vztahy

Autor David Krajíček

Foto: Redesign s Davidem Krajíčkem

Hanka Toufarová, zakladatelka projetku POHYB BEZ BOLESTI a dcera stejnojmenné podnikatelky, nám přiblížila svou velmi osobní zkušenost z podnikání se svou maminkou. Podnikání s rodinou přináší nejen mnoho příležitostí, ale také výzev. Právě o těch jsme si s Hankou povídali.

Hanka nám představí druhou stranu mince v rodinném podnikání, kdy pro zachování vlastního duševního zdraví a udržení dobrého vztahu s maminkou musela odejít z firmy a vrátit svůj podíl. Celou svoji cestu v detailech popisuje a podává rady pro kohokoli, kdo se objeví na křižovatce mezi rodinou a firmou.
Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články