Home Řízení rodinySpráva rodiny re|design s Davidem Krajíčkem – Hanka Toufarová: nenechte jakýkoliv business ničit rodinné vztahy

re|design s Davidem Krajíčkem – Hanka Toufarová: nenechte jakýkoliv business ničit rodinné vztahy

Autor David Krajíček

Foto: Redesign s Davidem Krajíčkem

Hanka Toufarová, zakladatelka projetku POHYB BEZ BOLESTI a dcera stejnojmenné podnikatelky, nám přiblížila svou velmi osobní zkušenost z podnikání se svou maminkou. Podnikání s rodinou přináší nejen mnoho příležitostí, ale také výzev. Právě o těch jsme si s Hankou povídali.

Hanka nám představí druhou stranu mince v rodinném podnikání, kdy pro zachování vlastního duševního zdraví a udržení dobrého vztahu s maminkou musela odejít z firmy a vrátit svůj podíl. Celou svoji cestu v detailech popisuje a podává rady pro kohokoli, kdo se objeví na křižovatce mezi rodinou a firmou.
Pořiďte si předplatné tištěného časopisu Wealth Magazín nebo se bezplatně registrujte do Wealth Clubu a zapojte se tak do unikátní komunity zaměřené na na sdílení znalostí, názorů a zkušeností mezi jednotlivci, rodinami a experty napříč všemi obory, které spojuje téma plánování a správa bohatství.

VYBERTE SI TO PRAVÉ PRO VÁS

Související články