Home WEALTH PLANNINGPlánování bohatství Offline Štěpána Křečka – Miroslav Bárta: Civilizace je na rozhraní, budoucnost je na nás

Offline Štěpána Křečka – Miroslav Bárta: Civilizace je na rozhraní, budoucnost je na nás

Autor Štěpán Křeček

Foto: BH Securities

Miroslav Bárta vystudoval egyptologii a pravěkou a raně středověkou archeologii na Univerzitě Karlově v Praze. V roce 2009 byl jmenován profesorem pro obor egyptologie. Intenzivně se zabývá vývojem a kolapsem komplexních společností, koordinuje interdisciplinární výzkumy Českého egyptologického ústavu a zabývá se též archeologickým a kulturně-historickým pozadím Starého Zákona. Je držitelem řady ocenění a autorem mnoha úspěšných knih. Se Štěpánem si v podcastu Offline povídali o vzestupech a pádech civilizací, egyptologii, společenské smlouvě a dalších aktuálních tématech. Co nás čeká a jaký příklad si vzít ze společenských smluv a civilizací při vaší strategii Wealth Planning?
Bezplatně se registrujte a získáte více 9 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články