Home VIDEA A PODCASTY Teorie Peněz: Matúš Kuchálik – Nejčastější otázky, na které chcete znát odpověď.

Teorie Peněz: Matúš Kuchálik – Nejčastější otázky, na které chcete znát odpověď.

Autor Matúš Kuchálik

Foto: Teorie peněz

Představujeme vám Matúše Kuchálika. Projekt Teoriepenez.cz, který se svými hosty spoluvytváří, je protiváhou hýřivosti a nezodpovědnosti v době přebytku a pokušení. Cílem projektu je rozšířit Čechům a Slovákům obzory, inspirovat je myšlenkami, konkrétními postupy, rozhovory s podnikateli, úspěšnými sportovci, lidmi z korporátů, ale také obyčejnými lidmi z ulice, kteří se nebojí o penězích otevřeně mluvit a poskytovat své vlastní zkušenosti.

Tentokrát pro vás máme tak trochu jiný druh podcastu. Vybrali jsme nejčastější otázky, se kterými se ve své praxi setkáváme. Jak už je naším dobrým zvykem, na každou vám jednoduše a srozumitelně odpovíme. Je mezi nimi i ta vaše?

Co se v podcastu dozvíte?

? Jakou ideální částku mám investovat?

? Co s úrokovými sazbami? Mám čekat na nižší nebo nakoupit hned?

? Jak zapojit partnera do přehledu o společných financí?

? Je v mladém věku důležité životní spoření?

? Jak začít investovat a nenechat se napálit?

? Je možné si vyjednat nejnižší úrokovou sazbu?

a mnoho dalšího


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články