Home VIDEA A PODCASTY Teorie Peněz: Cameron Huddleston – Proč mluvit s rodiči o jejich financích včas?

Teorie Peněz: Cameron Huddleston – Proč mluvit s rodiči o jejich financích včas?

Autor Matúš Kuchálik

Foto: Teorie peněz

Představujeme vám Matúše Kuchálika. Projekt Teoriepenez.cz, který se svými hosty spoluvytváří, je protiváhou hýřivosti a nezodpovědnosti v době přebytku a pokušení. Cílem projektu je rozšířit Čechům a Slovákům obzory, inspirovat je myšlenkami, konkrétními postupy, rozhovory s podnikateli, úspěšnými sportovci, lidmi z korporátů, ale také obyčejnými lidmi z ulice, kteří se nebojí o penězích otevřeně mluvit a poskytovat své vlastní zkušenosti.

Nyní do našeho pořadu přijala pozvání Cameron Huddleston – uznávaná novinářka a také autorka knihy Mom and Dad, We Need to Talk: How to Have Essential Conversations with Your Parents About Their Finances. Bavili jsme se o tom, jak plánovat a komunikovat s rodiči i dětmi společné finance. Jak začít? Čemu se vyhnout, a případně jak to má Cameron Huddleston ve své domácnosti? To vše se dozvíte v dnešním podcastu. Ti z vás, kteří neovládají angličtinu, si mohou přečíst hlavní myšlenky v tomto přepisu.

Na co jsme se zeptali:

? Jaká byla Vaše motivace začít psát knihu na téma rozhovoru rodičů a dětí o svých financích?

? Jaké by měly být ty první kroky na začátku rozhovoru s rodinou?

? Prozradíte nám, jaký plán má Cameron Huddleston? A mluvíte o tom s vašimi dětmi?

? Je něco, čemu bychom se ale měli vyhnout v takové konverzaci?

? Jak naučit děti pracovat s penězi, vysvětlit jim hodnotu peněz?

a mnoho dalšího


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články