Home VIDEA A PODCASTY Teorie Peněz: Caleb Silver – Chci být první, ale už se nesnažím přelstít trh

Teorie Peněz: Caleb Silver – Chci být první, ale už se nesnažím přelstít trh

Autor Matúš Kuchálik

Foto: Teorie peněz

Představujeme vám Matúše Kuchálika. Projekt Teoriepenez.cz, který se svými hosty spoluvytváří, je protiváhou hýřivosti a nezodpovědnosti v době přebytku a pokušení. Cílem projektu je rozšířit Čechům a Slovákům obzory, inspirovat je myšlenkami, konkrétními postupy, rozhovory s podnikateli, úspěšnými sportovci, lidmi z korporátů, ale také obyčejnými lidmi z ulice, kteří se nebojí o penězích otevřeně mluvit a poskytovat své vlastní zkušenosti.

Tentokrát do našeho pořadu přijal pozvání velmi vzácný host přímo z New Yorku, a to šéfredaktor Investopedia.com Caleb Silver. Investopedia je jeden z největších mediálních zdrojů o financích a finančních trzích na světě, který navštíví přes 20 milionů uživatelů měsíčně. Jak filtrovat media v dnešní době, kdy jsme zahlceni informacemi z každé strany? Mluvit s dětmi o penězích a práci, nebo přemýšlet o investování? To se dozvíte v dnešním podcastu. Ti z vás, kteří neovládají angličtinu si mohou přečíst hlavní myšlenky v přepisu tohoto podcastu na našem blogu.

Na co jsme se zeptali:

? Co ho naučil Mike Bloomberg, když Caleb pro něj pracoval?

? Ponaučení z krize z roku 2008 a kolik stratil financií v investicích?

? Jaký vztah má Caleb k informacím, respektive jak přistupuje Investopedia k informacím, má nějaká pravidla?

? Co by dal za radu obyčejným investorům ohledně médií? Jaké informace si brát a z jakých médií?

? Kdo je teď ve světě onlajnu zajímavý, např. z dlouhodobého hlediska?

? Jaká je taková dlouhodobá vize Investopedie?

a mnoho dalšího


Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články