Home Řízení rodinyRodinné podnikání re|design s Davidem Krajíčkem: Petr Vít – Klíčovým prvkem v rodinné firmě je důvěra

re|design s Davidem Krajíčkem: Petr Vít – Klíčovým prvkem v rodinné firmě je důvěra

Autor David Krajíček

Foto: redesign s Davidem Krajíčkem

Figuroval v jedné z největších distributorských firem u nás. Než ji společně s tátou prodal. Dnes se věnuje správě majetku své rodiny a stal se profesionálním správcem. Má zkušenosti, ví, kde to dře. Petr Vít je vášnivý cestovatel a zapálený analytik, který si musel svoje vedoucí postavení vybojovat. Zažil radosti i pády. A právě o tom je celý rozhovor. Se svými rodiči stál za vybudováním druhého největšího hráče v distribuci tabákových výrobků, JAS ČR. Když firmu po více jak 30ti letech prodávali, tržby přesahovaly 10 mld kč a firma zaměstnávala přes 200 lidí. Petr nastoupil do firmy hned po střední škole. Jaké to bylo pracovat ve firmě s rodiči třicet let?


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články