Home Řízení rodinyRodinné podnikání re|design s Davidem Krajíčkem: Kruhový objezd – jak se teď dívat na budoucnost vaší firmy?

re|design s Davidem Krajíčkem: Kruhový objezd – jak se teď dívat na budoucnost vaší firmy?

Autor David Krajíček

Foto: redesign s Davidem Krajíčkem

Kruhový objezd je jednou z technik, které jsem vyvinul, a která vám může pomoci s plánováním budoucnosti vaší firmy a nástupnictví. Jakým způsobem se teď může vyvinout budoucnost vaší firmy? Co dělat ve chvíli, kdy máte finance na dalších 3-6 měsíců, ale firmu se během té doby nepodaří stabilizovat? Co byste mohli získat prodejem firmy? 
Kromě odpovědí na tyto otázky se s vámi podělím i o zkušenost z mého osobního života, která je paralelou k lpění na firmě, která vám už nepřináší žádnou radost.


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zapojte se do Wealth Clubu, aby vám neunikly nejnovější informace, trendy i informace z oblasti soukromého i rodinného bohatství. Členové Wealth Clubu Premium navíc automaticky získávají roční předplatné tištěné i elektronické verze Wealth Magazín – Premium, vstup na dvě velké mezinárodní akce a další extra výhody!

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články