Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi investiční myšlenky: Nesbírejme desetníky před parním válcem. Riziko vs Nejistota

Amundi investiční myšlenky: Nesbírejme desetníky před parním válcem. Riziko vs Nejistota

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

Riziko vs nejistota. Ruská ruleta v životě i v investicích. Nebezpečný svět „extrémova“ za hranicí jistoty 99%. Jakou souvislost má původ Sars-cov2 s výběrem fondů? Několik myšlenek z Černé labuťe. Dobrá a špatná rizika v investování. Iluze porozumění, retrospektivní zkreslení a prokletí vzdělanosti. Jak lze čekáním na dobré zprávy přijít o polovinu růstu akcií na 15 letech a přitom si ponechat 95% rizika? A co firemní dluhopisy?


Pořiďte si předplatné tištěného časopisu Wealth Magazín nebo se bezplatně registrujte do Wealth Clubu a zapojte se tak do unikátní komunity zaměřené na na sdílení znalostí, názorů a zkušeností mezi jednotlivci, rodinami a experty napříč všemi obory, které spojuje téma plánování a správa bohatství.

VYBERTE SI TO PRAVÉ PRO VÁS

Související články