Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi investiční myšlenky: Nesbírejme desetníky před parním válcem. Riziko vs Nejistota

Amundi investiční myšlenky: Nesbírejme desetníky před parním válcem. Riziko vs Nejistota

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

Riziko vs nejistota. Ruská ruleta v životě i v investicích. Nebezpečný svět „extrémova“ za hranicí jistoty 99%. Jakou souvislost má původ Sars-cov2 s výběrem fondů? Několik myšlenek z Černé labuťe. Dobrá a špatná rizika v investování. Iluze porozumění, retrospektivní zkreslení a prokletí vzdělanosti. Jak lze čekáním na dobré zprávy přijít o polovinu růstu akcií na 15 letech a přitom si ponechat 95% rizika? A co firemní dluhopisy?


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články