Home VZDĚLÁNÍSemináře a kurzy 17. – 18. 2. 2022: KURZ: Trust Management

17. – 18. 2. 2022: KURZ: Trust Management

Autor Redakce

Zaznamenali jste vznik nového oboru svěřenských fondů v ČR a chcete se do něj včas zapojit? Tento kurz Vám poskytne pevný základ a praktické poznatky pro správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu, ale i globální perspektivu v oblasti mezinárodních trustů.

Proč se účastnit

Stojíte na počátku zcela nového profesního oboru – bez předsudků a bez konkurence. Zařadíte se mezi profesionály působící v prestižním oboru správy majetku. Jedná se o dvoudenní intenzivní workshop, který je určen každému, kdo se podílí na zakládání a správě svěřenských fondů. Nezbytný je také pro odborníky, kteří poskytují majetkové plánování, související profese nebo spolupracují s poradci, administrátory, správci a potřebují porozumět zákonům i postupům souvisejícím s trustovým průmyslem.

Co kurz obsahuje

Struktura i obsah Certifikačního kurzu – Trust Management je v souladu s osnovou vzdělání STEP (Society Trust & Estate Practitioners), které je celosvětově uznáváno, jako základní kvalifikační kritérium pro pracovníky v trustovém průmyslu.

Zahrnuje těchto 5 vzdělávacích modulů:

  • Historie a současnost trustů v mezinárodních souvislostech
  • Institut svěřenského fondu v České republice
  • Podnikání a poskytování služeb v trustovém průmyslu
  • Poradenství a zakládání svěřenských fondů
  • Správa svěřenských fondů a ostatní právní úkony

Detail vzdělávacích modulů ke stažení ZDE.

Pro koho je kurz určen

  • Pro finanční poradce, odborníky z finančního trhu, pracovníky v bankovním sektoru a další experti, kteří se zabývají majetkovým plánováním a chtějí si rozšířit svou kvalifikaci.
  • Pro podnikatele, advokáty, účetní, notáře, kteří poskytují související služby se svěřenskými fondy a potřebují porozumět právní a praktické stránce.
  • Pro zakladatele, beneficienty a správce svěřenských fondů, kteří chtějí komplexně pochopit tuto problematiku a všechny souvislosti.

Informace o ceně a aktuální termíny naleznete na odkazu níže.


Chcete mít přístup k prémiovému obsahu, kvartálním speciálům a dostávat pozvánky na akce a bezplatné webináře?

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU!

Související články