Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi Investiční myšlenky: Roman Pospíšil o investování, první fáze obchodní dohody USA a Čína.

Amundi Investiční myšlenky: Roman Pospíšil o investování, první fáze obchodní dohody USA a Čína.

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

0:00 – 9:53 Rekapitulace obchodní dohody mezi USA a Čínou

9:53 – 26:00 Rozhovor s Romanem Pospíšilem, ředitelem obchodu Amundi: O zjednodušování investic pro lidi, jaký rozdíl vidí ve finančních potřebách privátních a retailových klientů, jak sám investuje, jak radí svým přátelům, jak vidí trh finančních produktů a služeb za 10 let


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články