Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi investiční myšlenky: P. Iaccarino – Global Equity Sustainable Income a výhled pro dividendy

Amundi investiční myšlenky: P. Iaccarino – Global Equity Sustainable Income a výhled pro dividendy

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

0 – 8:05 Stručně o dividendách, udržitelnosti, ESG, hlavní teze rozhovoru s Pierem

8:05 – 34:06 Rozhovor v angličtině s manažerem fondu Global Equity Sustainable Income. What will the crisis from Covid 19 mean for dividend investing in 2020, 2021 and in the next decade? What exactly does “Sustainable Income” mean? GESI – How do you position the fund for the coming years? What went well and what went wrong in the past? Finally, what is the advantage of global investing (different regimes in US, EU, Japan)


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články