Home VIDEA A PODCASTY Amundi Investiční myšlenky: Jsou akcie rizikové? Rozdíl mezi investováním a spekulováním.

Amundi Investiční myšlenky: Jsou akcie rizikové? Rozdíl mezi investováním a spekulováním.

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

0:40-3:15 Nejdůležitější aktuální témata na globálních trzích
3:17-9:30 Jsou akcie rizikové? Jsou akcie virtuální? Je třeba se jich bát nebo ne? Rozdíl mezi investováním a spekulováním.
9:32-13:49 Akcie pohledem spekulanta, konzervativního investora a zmateného « investulanta »
13:52- 15:22 Proč by se normální člověk měl zabývat investicemi do akcií? Výhled pro příštích 30 let. Rozdíl mezi výnosem 5% a 1% pro doživotní rentu
15:25- 28:58 Rozhovor s Petrem Zajícem, senior manažerem akciových fondů Amundi. Jaká jsou dnes nejdůležitěji témata pro globální správce aktiv? Co z toho plyne pro investora? Jaký je dnes smysl regionálního pohledu v globálním světě? Jaké jsou nejvíce nadvážené a podvážené pozice a proč?


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články