Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi investiční myšlenky: Franck Du Plessix CEO Amundi – Priority v dnešní době a příležitost ke změně nás všech.

Amundi investiční myšlenky: Franck Du Plessix CEO Amundi – Priority v dnešní době a příležitost ke změně nás všech.

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

0 -4:26 Rozhovor s Franckem, priority v Amundi v ČR, SR a Bulharsku. Likvidita, investice, rizika, provoz a servis

4:26 – 7:39 Co mají podle Francka společného lidé v Asii, Evropě i u nás. V čem je výhoda být součástí velké nadnárodní skupiny? Příležitost ke změně nás všech.

7:39 – 14:25 Závěr: investování není jen o příležitostech, ale i o ochraně peněz. Ale riziko akcií s propadem cen klesá, neroste.


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články