Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie 6. 4. 2022: 0100 Conferences CEE Praha

6. 4. 2022: 0100 Conferences CEE Praha

Autor Redakce

Evropští investoři Private Equity (PE) a Venture Capital (VC) se 6. dubna 2022 sejdou v Praze, aby se podělili o své zkušenosti z CEE regionu.

Už 11. ročník konference 0100 Conferences zaměřený na region střední a východní Evropy se uskuteční v novorenesanční budově hotelu NH Collection Prague Carlo IV a jeho součástí budou panelové diskuse, workshopy, soukromé debaty a vyhledávaný networking. Pro vybrané účastníky bude tradičně připravena také VIP večeře, novinkou je večerní ochutnávka vín.

Více než 50 řečníků z významných fondů

Program konference je nabitý nejen zajímavými tématy, ale také atraktivními jmény z oblasti Private Equity a Venture Capital.

Největší investorská jména z regionu přijedou hovořit o tématech, jako je State of the PE market in the CEE region, How to activate the private capital, Organic vs Venture-Backed Growth, či Fundraising in Private Equity and Venture Capital a mnoho dalších.

O své zkušenosti a postřehy se podělí mimo jiné Milan Kulich (Director, Advent International), Kerim TÜRKMEN (Partner, Mid Europa Partners), Marco Natoli (Head of Lower Mid-Market – Northern, Eastern & Southern Europe, Equity Investments, European Investment Fund) nebo Ondřej Bartoš (Partner, Credo Ventures).

„Jsme velmi rádi, že se můžeme připojit k 0100 Conference CEE v Praze a mít příležitost setkat se s vynikajícími startupy a zakladateli. Fintech ekosystém ve střední a východní Evropě má zatím několik velkých úspěchů s velkým potenciálem do budoucna. V Elevator Ventures budeme podporovat nadějné scaleupy v jejich expanzi v tomto dynamickém regionu i mimo něj, a to s využitím odborných znalostí, networku a firemní síly skupiny RBI,“ říká Maximilian Schausberger, Managing Director Elevator Ventures, který se zúčastní přednášky CEO & VC talks: How to avoid mistakes within the portfolio company.

Těším se, že se konference zúčastním jako řečník a také jako sponzor. Je to jedinečná příležitost setkat se na jednom místě s lídry v oboru, získat cenné informace a diskutovat o aktuálních tématech,“ dodává Marek Zámečník, CEO společnosti VESTBERRY.

Na konferenci budou zastoupeny společnosti jako EBRD, PFR Ventures, DN Capital, Change Ventures nebo MCI, The Untitled Ventures, Stanton Chase a mnoho dalších.

Úplný program najdete na webových stránkách 0100 Conferences.

0100 Conferences představí několik novinek

Kromě diskusí a keynote projevů budou mít hosté konference řadu příležitostí k navazování kontaktů. Jednou z letošních novinek je večerní „M&A wine tasting“, který pořádá společnost Intralinks, přední poskytovatel fintech řešení pro sektor fúzí a akvizic. Kromě tradiční VIP večeře 5. dubna pro řečníky, sponzory a vybrané hosty bude další novinkou snídaně pro LP se zájmem o region střední a východní Evropy, na kterou budou pozváni pouze účastníci konference.

Juraj Zámečník a společnost 3IPK, která využívá technologie blockchain a AI v kosmickém sektoru, zvou hosty na workshop o nových kosmických technologiích. S odborníky a podnikateli budou diskutovat o nových příležitostech, které toto rychle se rozvíjející odvětví přináší.

Rozvoj PE sektoru v regionu střední a východní Evropy je jednou z oblastí, které se společnost Sandberg rozhodla dlouhodobě podporovat. Jsme si vědomi, že pokud zahraniční investoři uvidí úspěšné výsledky místních fondů, atraktivita našeho regionu a alokace kapitálu do regionálních manažerů a projektů se zvýší,“ uvádí Michal Rybovič ze společnosti Sandberg Capital, která je jedním ze sponzorů konference, a doplňuje, „zároveň chceme v této oblasti vychovávat studenty jako další generaci podnikatelských lídrů, ať už darováním vstupenek na tuto konferenci, nebo prostřednictvím stáží a přednášek.  0100 Conferences vytvářejí jedinečnou platformu pro sdílení zkušeností, nápadů a trendů nejen mezi investory. Proto jsme hrdí na to, že můžeme být opět partnerem nadcházející konference v Praze, která přinese mnoho inspirativních diskusí,“ dodává.

Pokud se chcete zúčastnit nejlepší investorské konference v Evropě a setkat se s některými z řečníků, moderátorů nebo dalších hostů, zbývá ještě několik desítek posledních vstupenek. Svoji vstupenku si můžete zakoupit na webových stránkách konference 0100 Conferences CEE.

Registrovaní čtenáři Wealth Magazínu automaticky získávají promo kód pro speciální slevu 20 %.


Chcete získat unikátní slevu 20 % pouze pro čtenáře Wealth Magazínu?

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU!

Související články