Home VZDĚLÁNÍProběhlé akce 27. 5. 2021: Interaktivní webinář: Jak si zkontrolovat vlastní cyber zabezpečení

27. 5. 2021: Interaktivní webinář: Jak si zkontrolovat vlastní cyber zabezpečení

Autor Redakce

Je váš počítač s Windows 10 dobře zabezpečený? S největší pravděpodobností ne, i přesto, že používáte antivirus. Cyber Security Expert Karol Suchánek provede vás i vaše kolegy krok za krokem kontrolou všech důležitých bezpečnostních nastavení Windows 10.

Webinář je určen nejen pro zakladatele a majitele rodinných firem. Odnesete si jasné informace o aktuálním zabezpečení vašich počítačů s Windows 10 a tipy, jak bezpečnost maximalizovat.

Kdy: 27. 5. 2021 ve 20:00

Délka webináře: 50 minut + 30 minut pro vaše dotazy

Kde: Online prostřednictvím platformy Microsoft Teams (instalace není nutná, platforma běží i v internetovém prohlížeči)

Cena: Webinář je zdarma pro registrované čtenáře Wealth Magazínu 

Ochraňte svá data a s nimi i majetek. Myslet si, že internetové útočníky zajímají jen velké firmy a instituce, je chyba. Většina útoků je vedena plošně a automatizovaně na celý internet, tedy i na všechna zařízení k němu připojená. Stejně automatizovaně jsou rozesílané podvodné zprávy. Aktivity kyberzločinců se stále víc soustředí také na střední a malé firmy i rodiny.

Lektor webináře Karol Suchánek v 16 letech vyvinul svůj první bezpečnostní software. Absolvoval cyber security program na MIT v Bostonu a jako jedna ze dvou osob v ČR je držitelem bezpečnostní prověrky NATO. Zároveň je soudním znalcem v oblasti kybernetické bezpečnosti. Posledních 10 let se stará o soukromí a bezpečnost firem a veřejně známých osobností po celém světě. Je součástí týmu cyber security expertů www.Shift2Cloud.eu, který vylepšuje efektivitu a bezpečnost firem.

Máte zájem se účastnit webináře? Stačí se registrovat do Wealth Magazínu a my vám v následujících dnech zašleme odkaz na bezplatný online webinář.Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání
Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup
k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce
a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.Související články