Home VZDĚLÁNÍProběhlé akce 16. – 18. 3. 2021: Konference 0100 Virtual CEE: 3-denní networking a panelové diskuse s odborníky

16. – 18. 3. 2021: Konference 0100 Virtual CEE: 3-denní networking a panelové diskuse s odborníky

Autor Redakce

Chcete se setkat s odborníky v oblasti Private Equity a Venture capital ve střední a východní Evropě? Tuto možnost máte nyní online! Připojte se z pohodlí svého domova a zažijte 2. ročník virtuální konference Private Equity (PE) a Venture Capital (VC) v regionu CEE ve dnech 16. – 18. března 2021.

Staňte se součástí conference

Nikdy nebylo jednodušší setkat se s nejvýznamnějšími zkušenými profesionály z trhu private equity a venture capital než nyní. Během několika kliknutí se můžete zapojit do zajímavé diskuse nebo se setkat s mezinárodním fund manažerem a rozšířit tak svůj okruh kontaktů, i když stále sedíte na vlastní pohovce.

S investicemi, které se v regionu střední a východní Evropy meziročně zvyšují o 7 %, počet start-upů a malých a středních podniků stále vzrůstá a vybízí investory, aby přinesli své dovednosti, znalosti a samozřejmě kapitál právě sem (do této sféry).

Všechno je o správném networkingu – s kým se můžete setkat?

Budování silné sítě kontaktů je základním kamenem každého investujícího profesionála. 0100 Conferences vám dává příležitost zkusit chatovou konverzaci, poslat přímou zprávu kterémukoli účastníkovi, pozvat potenciální partnery na volání 1 na 1 nebo sdílet svůj profil přes LinkedIn.

Pro co nejlepší virtuální zážitek spolupracuje 0100 Conferences s Hopinem, který poskytuje výjimečnou technologii pro online schůzky, takže si je můžete naplánovat stejně tak jako na konferenci.

Keynote Tomáše Kubici z KKR

Pro letošní rok bude hlavním řečníkem, který se připojí na konferenci, Tomáš Kubica, Director Private Equity z KKR. KKR, která v současné době spravuje více než 200 miliard dolarů, se věnuje několika alternativním  aktivům, včetně Private Equity. Tomáš Kubica, jenž ve společnosti začínal v roce 2012 a zaměřuje se na technologický, mediální a telekomunikační průmysl, bude hovořit o klíčových trendech v oblasti Private Equity v letošním roce.

Připojte se například k LP kulatému stolu s Anne Fossemalle, directorkou akciového fondu EBRD a Martinem Hudečkem, asset manažerem z RSJ Investment, kteří se ponoří do své LP perspektivy o nových trendech a příležitostech pro LP hráče v regionu.

Potkat můžete různé hráče střední a východní Evropy, kteří budou sdílet své myšlenky o PE strategiích v tomto regionu, s diskuzemi vedenými zkušenými manažery fondů, jako je Michal Rybovic, partner ze Sandberg Capital, Brian Wardrop, managing partner z ARX Equity Partners, Rustam Kurmakaev, principal ve společnosti Mid Europa nebo Michal Tomanek, investment director ve KKCG Group.

Letos v březnu budete mít příležitost se setkat se všemi známými, ale i zcela novými tvářemi, abyste získali přehled o zdraví regionu a dozvěděli se více o tom, jaké výzvy investoři očekávají v roce 2021.

Z pohledu VC bude panelová diskuse o Deal Sourcingu pokryta těmi největšími investory VC v regionu, včetně Ondreja Bartoše, partnera Credo Ventures, Stephane Gantchev, partnera Launchub Ventures, Tomáše Kemtyse, partera v Contrarian Ventures, Andris Bernzis, managing partnera ve společnosti Change Ventures nebo Maximilian Schausberger, managing directora v Elevator Ventures.

Jedním z highlightů konference bude zpráva o významu diverzity v prostředí Venture Capital, kterou odprezentuje Kinga Stanisławska, General Partner z Experior Venture Fund.

Za účelem lepšího porozumění tomu, jak se vyvíjí financování ve střední Evropě, vydá Unconventional Ventures & Experior VC agendu „European Women in VC“ a společně s partnery vydá zprávu analyzující financování start-upů a VC v tomto regionu, zahrnující zvýšení transparentnosti ohledně toho, jak fondy investují, jak jsou organizované, jejich zkušenosti se získáváním finančních prostředků, i jak velkou palebnou sílu tyto fondy mají – to vše skrz optiku genderové rozmanitosti, “ uvedla Kinga Stanisławska.

Je nám ctí, že po zveřejnění zprávy se budete moci 16. března v 17:05 připojit ke kulatému stolu a diskutovat s Kingou Stanisławskou o závěrech studie.

Strategickým partnerem konference je Sandberg Capital, investiční fond zaměřený na investice do menších a středně velkých společností v sektorech jako IT, zemědělství, telekomunikace, maloobchod či vzdělávání. Partnerem konference je Venture to Future Fund, který se zaměřuje na investice v oblasti rizikového kapitálu pro malé a střední podniky se silným inovativním elementem v růstové fázi jejich životního cyklu a s potenciálem expanze na evropské a globální trhy.

Setkejte se s investory a budoucími business partnery z regionu střední a východní Evropy i z celého světa i letos na největší virtuální konferenci v CEE.

Více o programu a řečnících naleznete v odkazu níže.

Bezplatná registrace pro investory

15% slevu na vstupenky získáte po registraci ve Wealth magazínu.

Autor: Tomáš Tuleja, 0100Conferences


Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články