Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 10. – 11. 1. 2022: Asian Financial Forum 2022

10. – 11. 1. 2022: Asian Financial Forum 2022

Autor Redakce

Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) si vás dovoluje pozvat na konferenci zaměřenou na oblast investic a financí s názvem Asian Financial Forum 2022, která se uskuteční ve dnech 10.-11. 1. 2022 v hybridní podobě.

Na pozadí postupného globálního ekonomického oživení se dotkne nadcházející edice AFF klíčových otázek neustále se měnícího ekonomického prostředí a možnostech průmyslu na cestě k udržitelné budoucnosti. Mezi hlavními řečníky se představí mmj. Mark Carney, Special Envoy on Climate Action and Finance (UN) na téma “Investing in A Net-Zero Future”; Jean-Claude Trichet, President (ECB 2003-2011) “Forging Financial Stability & Resilience” a Brett King, Founder (Moven) přiblíží “Financial Innovation for the Next Normal“.

4 specializované panely se zaměří na Global Economic Outlook, ESG & Sustainability, Asset and Wealth Management – Trends & Opportunities in Sustainable Investing, Innovating Insurance to Combat Climate Change.

Pro networking mezi investory a vlastníky projektů bude zpřístupněna zdarma platforma pro matchmaking s názvem AFF Deal Flow ve dnech 10. – 12.1. (registrace ZDE) a sekce s prezentací start-upů Fintech Showcase, InnoVenture Salon a investičních agentur Global Investment Zone.

Do 31. 12. máte možnost využít zvýhodněného online vstupného na akci (150 USD) a registrovat se ZDE.

Pro více informací, prosím, napište na prague.consultant@hktdc.org

Zdroj: Asian Financial Forum
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články