Home LifestyleOsobnosti Zdánlivě pouhá večeře má podstatný cíl: „S řečníky konference je důležité se předem poznat,“ říká Pavel Kolář

Zdánlivě pouhá večeře má podstatný cíl: „S řečníky konference je důležité se předem poznat,“ říká Pavel Kolář

Autor Eva Ulrichová

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 proběhla úspěšná mezinárodní konference Private Family Wealth 2022. Pro nás se však jednalo o dvoudenní akci počínaje již 5. 10. Proč? Významné řečníky a partnery je třeba lépe osobně poznat a pohovořit s nimi na neformální akci v užším kruhu.

Ten stres ze mě opadl už včera během večeře,“ prozradil mi na konferenci Private Family Wealth 2022 nejmladší řečník konference, Jaromír Tomšů, který je nástupníkem v rodinné firmě Satturn Holešov. Jeho věta mi byla potěšením – je důkazem, že jeden z cílů byl naplněn. Osobní neformální setkání nad dobrým jídlem a sklenkou prosecca vede nejen k vzájemnému poznání se, načerpání atmosféry, ale i uvolnění se ze strany řečníků, i nás, organizátorů. „S řečníky konference je důležité se předem poznat, poskytnout jim prvotřídní servis a společně si promluvit, naladit na stejnou vlnu,“ upřesnil cíle večeře Pavel Kolář.

Výhled na Karlův most i pohoštění

Výjimeční řečníci si zaslouží výjimečné místo. Českým i zahraničním osobnostem jsme se snažili zajistit exkluzivní prostory s výhledem na centrum Prahy či nejznámější památky. S tímto cílem jsme zvolili restauraci Charles Bridge, která hostí své zákazníky na pontonu s přímým výhledem na Karlův most i Pražský hrad.

Řečník Dr. Wing-Hin Chung z Invest Hong Kong s výhledem na Karlův most | Foto: Jan Nechvíle

V kuchyni pro nás zas připravili čtyřchodové menu s výběrem z českých specialit. Nechyběla tak svíčková ani jablečný závin. Samozřejmostí bylo také prosecco v podobě welcome drinku, který nás všechny již na počátku setkání uvolnil, a než jsme zasedli k večeři, dlouze jsme se pobavili u banketních stolků a neformálně tzv. networkingovali.

Děkujeme řečníkům i partnerům za skvělou atmosféru a fotografovi, Janu Nechvíle, za její zachycení na objektiv.

Prohlédněte si, jak setkání probíhalo

Kdo byli řečníci konference Private Family Wealth?

Na konferenci Private Family Wealth 2022 vystoupily české i zahraniční významné osobnosti, které s publikem sdílely své know-how a zkušenosti. Hlavním řečníkem byl Pierre S. duPont, který je členem již 8. generace rodiny duPont. Speciálním hostem pak byla jeho žena Jenny duPont, specialistka na mezigenerační předávání majetku a nástupnictví. Dále vystoupili např. Petr Sýkora, zakladatel Nadace Dobrý anděl, Pawel Fink ze švýcarské Family Office Stonehage Fleming – tedy rodinné kanceláře rodiny tvůrce Jamese Bonda – Iana Fleminga, nebo Stephanos Germenis-Hildprandt, potomek českého šlechtického rodu. Všechny řečníky si zobrazíte zde.

Děkujeme partnerům konference:
VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zapojte se do Wealth Clubu, aby vám neunikly nejnovější informace, trendy i informace z oblasti soukromého i rodinného bohatství. Členové Wealth Clubu Premium navíc automaticky získávají roční předplatné tištěné i elektronické verze Wealth Magazín – Premium, vstup na dvě velké mezinárodní akce a další extra výhody!

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články