Home Řízení rodinyRodinné podnikání re|design s Davidem Krajíčkem – Jaroslav Smetana / Albixon: Pokud se chce člověk prosadit, posedlost je na místě

re|design s Davidem Krajíčkem – Jaroslav Smetana / Albixon: Pokud se chce člověk prosadit, posedlost je na místě

Autor David Krajíček

Foto: redesign s Davidem Krajíčkem

Jaroslav Smetana je spoluzakladatelem společnosti ALBIXON vyrábějící bazény. V roce 1995 ji založil se svým bratrem Liborem, do té doby oba podnikali v různých oborech. Jaroslav je také již 15 let vášnivým myslivcem a věnuje se i chovu divokých králíků.

Jak zní jeho podnikatelský příběh? Jak se mu pracovalo ve firmě po boku bratra a sestry? Co mají napsané v rodinném desateru? A co mají společného nadzemní bazény a trabanty? To se dozvíte v tomto rozhovoru.


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zapojte se do Wealth Clubu, aby vám neunikly nejnovější informace, trendy i informace z oblasti soukromého i rodinného bohatství. Členové Wealth Clubu Premium navíc automaticky získávají roční předplatné tištěné i elektronické verze Wealth Magazín – Premium, vstup na dvě velké mezinárodní akce a další extra výhody!

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články