Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku PAVEL KOLÁŘ – „Téma peněz, financí a hodnoty majetku je v české rodině tabu.“

PAVEL KOLÁŘ – „Téma peněz, financí a hodnoty majetku je v české rodině tabu.“

Autor Progresus Invest Holding

Vlastníte byt, dům, chalupu, nějaký pozemek či investiční nemovitost? Jací jsou Češi v rámci ochrany majetku? „Čím více majetku a peněz, tím více starostí,“ říká Pavel Kolář, odborník na správu rodinného majetku a svěřenské fondy. Jak ochránit majetek po generace? Mnozí otcové – zakladatelé, kteří vybudovali firmy a rodinné bohatství, stojí často před rozhodnutím, jak jej předat dalším generacím bez ztráty a rizik.

V následujícím podcastu získáte praktické informace i současné trendy, jak se co nejlépe postarat o svůj majetek. Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy.

Autor podcastu je mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem. Podniká především v realitním developmentu a ve výrobním průmyslu. Má zázemí v České republice, podniká ve střední Evropě a připravuje expanzi na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s řídícím partnerem společnosti Svěřenská správa, panem Pavlem Kolářem. Hosta podcastu vyzpovídala redaktorka a moderátorka Linda Bartošová.
Bezplatně se registrujte a získáte více 9 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články