Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie Amundi investiční myšlenky: Stop šílenství na trhu s ropou. Riziko vs Nejistota

Amundi investiční myšlenky: Stop šílenství na trhu s ropou. Riziko vs Nejistota

Autor Petr Šimčák

Petr Šimčák, foto: Amundi

V Investičních myšlenkách Vám Petr Šimčák srozumitelnou řečí přináší to nejdůležitější z finančních trhů a světa investování. Ocení jej finanční odborníci i investorská veřejnost.

0 -13:40 Ropa za záporné ceny. Kde jsou rizika a kde příležitosti. Pozor na toxické produkty a past ignorance a neznalosti! Nabídka, poptávka a skladovací kapacity v číslech a co z toho plyne pro květen až září.

13:40 – 18:50 Nejistota vs riziko, strach z neznámého. Rozdíl v riziku mezi letem letadlem a jízdy autem a nejistotou a strachem z covidu – úvod do tématu pro další díl.


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zapojte se do Wealth Clubu, aby vám neunikly nejnovější informace, trendy i informace z oblasti soukromého i rodinného bohatství. Členové Wealth Clubu Premium navíc automaticky získávají roční předplatné tištěné i elektronické verze Wealth Magazín – Premium, vstup na dvě velké mezinárodní akce a další extra výhody!

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články