Home Řízení rodinySpráva rodiny 7. – 8. 9. 2023: Medzinárodný kongres rodinných firiem na Slovensku

7. – 8. 9. 2023: Medzinárodný kongres rodinných firiem na Slovensku

Autor Redakce

Inštitút Rodinného Businessu vám přináší jedinečné setkání rodinných firem z různých krajů Evropy, které bude věnované rozvoji a propojení rodinných firem. Zažijte dva podmanivé dny plné inspirativních podnětů v oblasti rodinného byznysu. Čeká na vás kouzelné prostředí, geniální hosté a téma, která vás obohatí.

„Keď vo firme pracuje niekoľko generácií, je dôležité oznámiť vášmu tímu, že každý v spoločnosti cenným spôsobom prispieva k úspechu. Vízia a firemná kultúra dodávajú zamestnancom silu a orientáciu a vytvárajú lojalitu a spolupatričnosť. Keď existuje rešpekt a dôvera, naozaj neexistuje nič, o čom by ľudia nemohli hovoriť. Vo firme je dôležité upriamiť pozornosť na spoločnú úlohu alebo orientáciu firmy,“ říká Manuela Mätzener z Institut für Familien & Betriebe v Rakúsku.

Nejen tímto tématem se bude zabývat 4. ročník Medzinárodného kongresu rodinných firiem, který se uskuteční 7. – 8. září 2023 v hotelu Château Bela na Slovensku.

Kongres přináší mezinárodní hosty ze Slovenska, Polska, České repůubliky, Itálie, Rakouska a Lichtenštejnska, pro které je rodinný byznys životem, například:

  • Manuela Mätzner, Francesco Maglia (rodinná firma Francesco di Maglia Luigi & C.) z Itálie
  • Princ Michael of Liechtenstein z Lichtenštejnska
  • Věra Komárová z firmy Dermacol

Výjimečná akce pro majitele a členy rodinný firem se tento rok uskuteční v nádherném prostředí hotelu Château Bela.

Přijďte si vychutnat dva dny v uzavřené společnosti v tomto překrásném prostředí (vyhrazené jen pro účastníky kongresu, včetně soukromých zahrad a zámeckého parku), součástí je večerní program a after party s ochutnávkou slovenských luxusních vín.

Krom úžasných osobností a zajímavých témat na vás čeká nový formát přednášek a poprvé na Slovensku proběhne i slavnostní podpis rodinné ústavy.

4. ročník Medzinárodného kongresu rodinných firiem přestaví mnoho hodin setkávání, přednášek, diskuzních panelů a workshopů důležitých pro rozvoj rodinných firem a zachování vícegeneračnosti.

Co se na kongrese dozvíte:

  • jak se liší první generační obměna od jiných
  • příběh 6ti generační italské rodinné firmy s tradičním řemeslem
  • proces sepisování rodinné ústavy ve firmě Albixon jako součást generační obměny
  • leadership v rodinných firmách,
  • oživení legendární značky Dermacol
  • převod majetku na další generace – očekávání vs. realita
  • rodinná rada: konflikty v podnikatelské rodině

Nechte se zlákat jedinečným zážitkem:

Čtenáři registrovaní do komunity Wealth Magazínu automaticky získávají slevu 10 % z ceny kurzu. 

CHCI SE REGISTROVAT A ZÍSKAT SLEVU 10 %

Související články