Home Řízení rodinySpráva rodiny 5. 10. 2023 – V. ročník konference Private Family Wealth

5. 10. 2023 – V. ročník konference Private Family Wealth

Autor Redakce

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

Je přirozené a pochopitelné, že každá generace má jiné představy a názor. Vliv má doba, ve které vyrůstá a žije, i nejnovější trendy. Zapojení členů rodiny do správy rodinného majetku a podniku tak může být výzvou i příležitostí pro efektivní správu a zachování podniku dalším generacím. Jak na správu rodinného majetku kolektivně na rodinné bázi a jaké strategie zvolit? Přijďte se inspirovat ze zkušeností významných českých i zahraničních rodin, jejichž majetek je i v několikáté generaci, a osobně se s nimi pobavit o vašich výzvách.

Letošní ročník mezinárodní konference Private Family Wealth 2023 hostí hned 3 zahraniční řečníky, přičemž celá akce je tlumočená do češtiny. Využijte jedinečné příležitosti se potkat s přímým potomkem zakladatele nejznámějšího českého rodinného podniku, Thomasem Archerem Baťou, který je představitelem 4. generace rodiny Baťa a pokračovatelem správy rodového majetku. Jaké strategie kolektivní správy rodinného bohatství se „Baťům“ osvědčily a co naopak nefungovalo? 

Jednou ze strategií pro zapojení členů rodiny do aktivní správy rodinného majetku je rodinná filantropie. Jak na její efektivní nastavení a jak vám pomůže při řízení vztahů v rodině směrem k majetku, podniku? Přijďte si poslechnout a pobavit se s Melissou Durdou, expertkou na rodinnou filantropii ze společnosti Synergos, která pomáhala významným světovým rodinám stavět strategie pro rodinnou filantropii.

Jaké strategie správy rodinného majetku se zapojením členů rodiny doporučují světoví experti? Adam Lessing, ředitel divize pro CEE a člen představenstva LGT Bank Austria, se podělí nejen o svou praxi s významnými movitým rodinami po celém světě, ale i o zkušenosti se správou rodinného majetku knížecího rodu Lichtenštejnů v rámci jejich Family Office, společnost LGT. 

Na konferenci Private Family Wealth 2023 vystoupí i řada významných českých osobností. Přijďte se potkat se Silke Horákovou a Jaroslavem Horákem, majiteli rodinného podniku Albatros a zakladateli Nadace Albatros, nebo s antropoložkou umělé inteligence Sarou Polak a dalšími TOP osobnostmi, kteří se s vámi podělí o zkušenosti s rodinným podnikáním a podělí se o zkušenosti s řešením nejaktuálnějších trendů správy majetku a plánování bohatství.

PROHLÉDNOUT ŘEČNÍKY

Kapacita sálu omezená

S ohledem na vysokou úroveň komfortu účastníků i hostů je kapacita sálu omezená. Příležitost setkat se a osobně si promluvit s členem rodiny Baťa má pouze 100 účastníků. Využijte této jedinečné příležitosti a zajistěte si místo včas.

V ceně vstupenky dále máte:

  • Prvotřídní catering po celý den akce
  • Simultánní tlumočení
  • Videozáznam z přednášek i panelových diskuzí z konference
  • Networking a osobní rozhovory s řečníky i dalšími účastníky akceBezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články