Home Řízení rodinySpráva rodiny Teorie Peněz: Matúš Kuchálik. Generační bohatství – když čas opravdu znamená peníze. Hodně peněz!

Teorie Peněz: Matúš Kuchálik. Generační bohatství – když čas opravdu znamená peníze. Hodně peněz!

Autor Matúš Kuchálik

Foto: Teorie peněz

Jak byste se cítili, kdybyste zjistili, že váš prapradědeček investoval a vy, jako jeho dědici, jste právě získali několik milionů korun? V tomto podcastu se podíváme na to, jak funguje generační bohatství, jak se i vy můžete postarat o své potomky a navíc dostanete detailní návod, jak Benjamin Franklin, americký pokrokový muž, státník a investor, vytrhl finanční trn z paty svým potomkům. Pohodlně se usaďte, právě začínáme. Co se v podcastu dozvíte?

? Generační bohatství a Benjamin Franklin

? Proč vlastně lidé vytvářejí generační bohatství?

? Chcete i vy vytvářet generační bohatství?

a mnoho dalšího.


Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články