Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku Offline Štěpána Křečka – Radim Passer: Česko může být atraktivní země i pro lidi ze západu

Offline Štěpána Křečka – Radim Passer: Česko může být atraktivní země i pro lidi ze západu

Autor Štěpán Křeček

Foto: BH Securities

Radim Passer patří mezi nejbohatší Čechy. Je předsedou představenstva a generálním ředitelem developerské společnosti Passerinvest Group, jejíž jméno je spjato především s realizací rozsáhlého polyfunkčního komplexu BB Centrum na Praze 4. Po smrti svého syna zasvětil život víře v Boha. V podcastu si se Štěpánem povídali nejprve právě o jeho duchovní cestě a víře, v druhé části se pak dostali k jeho podnikatelskému oboru, tedy nemovitostem, realitním trhu a developmentu.
VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články