Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku Myšlení finančníků: Lukáš Vácha – Conseq (podcast Michala Doubka)

Myšlení finančníků: Lukáš Vácha – Conseq (podcast Michala Doubka)

Autor Michal Doubek

Lukáš Vácha je úspěšný obchodník a milovník matematiky, který se pohybuje na finančních trzích 20 let a dnes zastává pozici obchodního ředitele pro institucionální a privátní klientelu ve společnosti Conseq.

Lukášův životopis vypadá trochu jako kdyby mu někdo naplánoval celou kariéru. Vystudoval gymnázium v Karlových Varech, poté úspěšně Vysokou školu ekonomickou v Praze a v roce 2000 nastoupil na pozici obchodníka do největšího nebankovního obchodníka s dluhopisy, společnosti Conseq Finance. Po utlumení brokerské činnosti a transformace celé společnosti Conseq se ocitl bez práce a tak si našel pozici produktového manažera pro segment SME, kde měl na starosti financování projektů do obnovitelných zdrojů energie. Následně přijal nabídku z konkurenční ČSOB vrátit se na kapitálové trhy a začal se starat o významné institucionální klienty v rámci asset managementu.

V roce 2008 se po dohodě opět vrátil do společnosti Conseq, která se již zabývala především správou majetku a v 31 letech dostal nabídku stát se obchodním ředitelem pro významnou klientelu, o kterou se stará úspěšně dodnes.

Lukáš je člověk, kterého baví jak práce s lidmi, tak čísla. Díky tomu má nejen perfektní přehled o finančních trzích, ale také dokáže velmi jednoduše vysvětlit rizika investování a vytvořit si se zákazníky důvěrný vztah. Máte tak jedinečnou příležitost si poslechnout jeho životní příběh, poučit se z jeho chyb a nechat se jím inspirovat.


VSTUPTE DO WEALTH CLUBU

Zapojte se do Wealth Clubu, aby vám neunikly nejnovější informace, trendy i informace z oblasti soukromého i rodinného bohatství. Členové Wealth Clubu Premium navíc automaticky získávají roční předplatné tištěné i elektronické verze Wealth Magazín – Premium, vstup na dvě velké mezinárodní akce a další extra výhody!

STAŇTE SE ČLENEM WEALTH CLUBU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články