Home WEALTH PLANNINGPlánování bohatství 7. 3. 2023: World Data Congress

7. 3. 2023: World Data Congress

Autor Redakce

Mezinárodní konference zaměřená na data, World Data Congress, se uskuteční 7. března 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Akci zaměřenou na aktuální témata, jako jsou AI, IT, kybernetická bezpečnost, robotizace, vzdělávání nebo legislativa, pořádá Startup Disrupt, provozovatel stejnojmenné globální platformy pro startupy a inovátory.

Kdy: 7. 3. 2023

Kde: Martinický palác, Pražský hrad

Cena: 200 eur do 20. 2. 2023 / 250 eur od 21. 2. 2023

World Data Congress je největší konference zaměřená na trendy, inovace a novinky týkající se dat. Jde o jedinečnou akci, na které se setkají inovátoři, vizionáři, vývojáři, inženýři, techničtí ředitelé i vedoucí pracovníci firem, aby sdíleli své nápady, vize a zkušenosti. A vy byste si to rozhodně neměli nechat ujít, protože půjde o den plný networkingu, informací, novinek a chybět nebudou ani inspirativní panelové diskuse a keynotes od těch nejpovolanějších napříč několika obory.

Vstupte do doby datové

Nastala doba datová – data jsou nejdůležitější aktivum současnosti, pomáhají podnikům, organizacím a jednotlivcům lépe pochopit svůj byznys, zákazníky, procesy, výkonnost a další oblasti. Společnosti i jednotlivci se mohou díky datům lépe rozhodovat, přijímat data-driven strategie a dosahovat prokazatelně lepších výsledků.

„Data jsou stále nedoceněným zdrojem. Spousta společností s nimi doteď neumí pracovat,“ uvedl Patrik Juránek, CEO Startup Disrupt, k důležitosti dat a potřebě jim porozumět. „Cílem konference World Data Congress je ukázat, jak data využívat i jak je chránit,“ dodal.

Účast na konferenci je proto skvělou příležitostí, jak rozšířit své obzory o nové znalosti a dovednosti, diskutovat o nejnovějších trendech a best practices, a také místo, kde se můžete setkat s potenciálními obchodními partnery a zákazníky. V neposlední řadě jde o skvělou příležitost pro rozvoj kariéry.

Promluví i „otec“ robota

Hlavním hostem konference bude Dr. David Hanson, zakladatel společnosti Hanson Robotic, která vyvinula humanoidního robota Sophia. Dr. Hanson věří, že roboti, kteří napodobují lidské chování i vzhled, se v dohledné době prosadí v různých oblastech, jako jsou například vzdělávání, zdravotnictví a zábava. Mezi dalšími řečníky vystoupí Petr Očko z Ministerstva průmyslu a obchodu, digitální poradkyně z Estonska Erika Piirmets, Richard Simon z T-Systems a mnoho dalších.

Prostředí, které se vám bude líbit

V elegantním prostředí Martinického paláce budete moci také obdržet informace o nejnovějších trendech a inovacích, které nabízejí české i mezinárodní společnosti. Během celého dne bude k dispozici zázemí s občerstvením a bohatý doprovodný program, aby bylo zajištěno pohodlné a inspirativní prostředí pro všechny hosty. Po ukončení konference návštěvníci obdrží videozáznam, který jim umožní zopakovat si celou událost a použít získané informace k dalšímu rozvoji.
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články