Home WEALTH PLANNINGOchrana majetku 21. – 22. 9. 2023 – KURZ: Trust Management

21. – 22. 9. 2023 – KURZ: Trust Management

Autor Redakce

Zvažujete založení svěřenského fondu? Nebo jste potenciálním správcem či poskytovatelem souvisejících odborných služeb? Společnost Svěřenská správa, s.r.o. pořádá certifikační kurz Trust Management pro (nejen) budoucí zakladatele či správce svěřenských fondů a poskytovatele souvisejících služeb.

Kdy: 21. – 22. 9. 2023 9:00 – 17:00

Kde: Václavské náměstí 2, 110 00, Praha 1

Cena: 18.960 Kč + DPH

Lektoři: Pavel Kolář, Senior Trust Advisor, a Ing. Peter Kováčik, ředitel klientského servisu ve společnosti Svěřenská správa s.r.o.

Proč se účastnit

Certifikační kurz Trust Management vám poskytne pevný odborný základ a praktické poznatky pro správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu. Kurz vám pomůže pochopit důvody založení trustu, objasní podstatu rolí ve svěřenském fondu a detailně Vás seznámí s procesem profesionální správy svěřenského fondu.

Co kurz obsahuje

Struktura i obsah Certifikačního kurzu – Trust Management je v souladu s osnovou vzdělání STEP (Society Trust & Estate Practitioners), které je celosvětově uznáváno, jako základní kvalifikační kritérium pro pracovníky v trustovém průmyslu.

Zahrnuje těchto 6 vzdělávacích modulů:

  • Historie a současnost trustů v mezinárodních souvislostech
  • Svěřenské fondy v ČR a jejich využití ve strategii ochrany a správy majetku
  • Zřízení a nastavení celého systému fungování svěřenského fondu
  • Daně, AML a Compliance u svěřenských fondů
  • Výkon funkce správce svěřenského fondu
  • Nastavení všech procesů správy a řízení svěřenského fondu

Detail vzdělávacích modulů ke stažení ZDE.

Pro koho je kurz určen

  • Pro zakladatele, beneficienty a správce svěřenských fondů, kteří chtějí komplexně pochopit tuto problematiku a všechny souvislosti.
  • Pro finanční poradce, odborníky z finančního trhu, pracovníky v bankovním sektoru a další experti, kteří se zabývají majetkovým plánováním a chtějí si rozšířit svou kvalifikaci.
  • Pro podnikatele, advokáty, účetní, notáře, kteří poskytují související služby se svěřenskými fondy a potřebují porozumět právní a praktické stránce.

Informace o ceně a aktuální termíny naleznete na odkazu níže.

Každý registrovaný čtenář Wealth Magazínu získává slevu 20 % z ceny kurzu. Promo kód pro slevu získáte po registraci ZDE.

CHCI SE REGISTROVAT A ZÍSKAT SLEVU 10 %

Související články