Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 13. 4. 2023: Private Family Wealth – Workshop & Networking 2023

13. 4. 2023: Private Family Wealth – Workshop & Networking 2023

Autor Redakce

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na celodenním workshopu představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství.

Kdy: 13. 4. 2023

Kde: Grandium Hotel Prague, Praha

Cena: 9.990 Kč – do 9. 3. 2023 sleva 15 % s promo kódem WEALTH

Události posledních let čím dál více dokazují, jaký význam má správa majetku a plánování bohatství pro ochranu vašeho vybudovaného jmění. Formují se nové trendy i nové otázky, jako např. jak ochránit majetek před politickými, ekonomickými i válečnými konflikty? Jak předat majetek další generaci? Jak zanechat odkaz? Sebemenší chyba v řešení těchto otázek může mít významný vliv na budoucnost vašeho rodinného bohatství. 

Získejte praktické dovednosti a know-how lektorů a inspirujte se navzájem v rámci kvalitního networkingu. 

Cílem celodenní akce je teoretické znalosti převést do praxe formou edukativních interaktivních cirkulačních 40 minutových “mikroworkshopů”, které jsou vedeny předními českými experty a osobnostmi v oblasti správy majetku a plánování bohatství. Private Family Wealth – Workshop & Networking se koná již 13. dubna 2023 a volně navazuje na stejnojmennou mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

Unikátní koncept poprvé v ČR

Vzdělávejte se v postupech správy rodinného majetku od předních českých odborníků, a to v rámci celodenního workshopu Private Family Wealth.V České republice tak můžete poprvé zažít nový koncept tzv. cirkulačních workshopů spojených s nenahraditelným networkingem. To vám umožňují během jednoho dne absolvovat až 8 dílčích mikroworkshopů na témata zaměřená na správu vašeho majetku v krizi i mimo ni.

V ceně vstupenky máte:

 • Možnost absolvovat až 8 workshopů
 • Celodenní networking a vzájemná inspirace od českých osobností
 • Navazování nových kontaktů
 • Prvotřídní catering v průběhu celého dne + oběd

Praktické dovednosti a znalosti v komplexní správě majetku: Na výběr z 10 témat

Během jednoho dne na jednom místě naleznete 10 workshopů na různá témata, která budou vedena předními českými experty v daném oboru. V průběhu akce budete mít možnost navštívit a získat cenné know-how i praktické dovednosti od 8 více než 20 specialistů. Díky konceptu cirkulačních workshopů je umožněno, aby u jednoho tématu bylo ve stejný čas maximálně 10 osob pro efektivní interakci i komunikaci. Každý cyklus je dlouhý 40 minut a je doprovázen nenahraditelným networkingem s lektory i dalšími účastníky. 

Jaká témata na vás čekají?

 • Jak na mezigenerační předání majetku s využitím svěřenského fondu?
 • Jak na vytvoření investiční strategie, která bude efektivní i v nejistých dobách?
 • Jak na úspěšnou komunikaci v rodině?
 • Jak na prodej firmy?
 • Jak na reálný impakt filantropických aktivit?
 • Jak na fond kvalifikovaných investorů z pohledu správy vlastního majetku?
 • Jak na nástupnictví v případě mezigenerační obměny?
 • Role rodinné ústavy při udržení bohatství a jak na její vytvoření
 • Význam privátního bankovnictví při správě majetku
 • Jak na řízení rizika při správě majetku formou jurisdikční diverzifikace?

Lektoři PFW – Workshop & Networking 2023

Unikátními tématy vás provede více než 20 předních českých osobností.

 • Předání rodinné firmy dle statistik nepřežije 70 % firem. Jak na úspěšné nástupnictví? To vám přiblíží Jiří Jemelka, jednatel a majitel společnosti JPF Czech, a další experti společnosti.
 • Jak k privátnímu bankovnictví přistupují světové banky s více než stoletými zkušenostmi se správou majetku movitým klientům? O tom vám poví partner vídeňské privátní banky Bank Gutmann, Tomáš Končický s týmem.
 • Chcete se věnovat filantropii, ale nevíte jak na skutečný dopad vašich darů? O tom bude instruovat Dagmar Goldmannová a Michaela Kreuterová (Via Clarita).
 • Jak předat majetek potomků, ale zároveň ho ochránit před vnějšími vlivy i rodinnými konflikty? Pavel Kolář s týmem trust advisorů vám předají zkušenosti z praxe společnosti Svěřenská správa v rámci mezigeneračního předání majetku s využitím svěřenských fondů.
 • Komunikace je klíčem k zachování bohatství. Jak na úspěšnou komunikaci? S tím vám pomůže mentální coach a krizový manažer, Michal Rádek, zakladatel společnosti Léčení firem.
 • Fondy kvalifikovaných investorů jsou trendem v oblasti strukturování majetku. Josef Vojta, partner Capital Market ve skupině ARETE, vám poví více o FKI při správě majetku.
 • V nejisté době si často klademe otázku: Jak na investiční strategii, která bude efektivní i v době krize? S tím vám pomůže Radek Šiller, Wealth Manager a řídíc partner společnosti Multi Family Office.

VÍCE O LEKTORECH A TÉMATECH SE DOZVÍTE ZDE


Prvotřídní servis samozřejmostí

Private Family Wealth – Workshop & Networking nabízí prvotřídní servis, který je u podobných akcí v zahraničí standardem. Součástí je catering, skvělá káva a nealkoholické nápoje v průběhu celého dne včetně oběda pro každého účastníka. Akce je zakončena unikátním networkingem s večerním občerstvením.

K dispozici je už jen 60 lístků!

S ohledem na unikátní koncept cirkulačních workshopů s důrazem na networking a maximální počet míst obsazených v jednotlivých workshopech v jednu chvíli je k dispozici omezený počet vstupenek. Využijte příležitosti setkat se se zástupci vídeňské privátní banky, získat praktické dovednosti od více než 20 expertů v rámci 10 unikátních témat na jednom místě a navzájem se inspirovat a diskutovat s významnými osobnostmi českého byznysu.

Související články