Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 11. – 12. 1. 2023 – Asian Financial Forum 2023

11. – 12. 1. 2023 – Asian Financial Forum 2023

Autor Redakce

Počátkem roku se tradičně koná Asian Financial Forum, které pořádá Hongkongská rada pro rozvoj obchodu. Konferenci můžete navštívit osobně nebo se připojit ke sledování online.

Kdy: 11. – 12. 1. 2023

Kde: Hong Kong Convention and Exhibition Centre nebo online

Cena: 0 – 330 USD

Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) začátkem roku pořádá již 16. ročník konference zaměřené na oblast investic a financí s názvem Asian Financial Forum 2023, která se uskuteční ve dnech 11.1. – 12. 1. 2023 v hybridní podobě. Nadcházející ročník ponese podtitul: “ACCELERATING TRANSFORMATION: IMPACT · INCLUSION · INNOVATION”. Kromě 4 speciálních panelů zaměřených na Global Economic Outlook, RCEP Opportunities (Nový panel), Asset & Wealth Management a Insurance & Risk Management, představí zcela novou sekci Global Spectrum, kde se budou zabývat důležitými otázkami z hlediska odvětví finančních služeb, jako je energetická transformace, investice do zdravotnictví, obchod a dodavatelský řetězec atd. 

Vlastníte projekt, pro který hledáte investora nebo jste investor, který hledá zajímavé projekty, do kterých by mohl investovat? Pak je pro Vás určena platforma pro matchmaking s názvem AFF Deal Flow, která bude zpřístupněna ve dnech 13.1. a 16.1.-17.1. (registrace ZDE) a na které se můžete potkat s nabídkami čí projekty z celého světa (platforma Deal Flow je ZDARMA). Sekce Fintech Showcase, FintechHK Startup Salon a InnoVenture Salon navíc představují nepřeberné množství finančních inovací, špičkových řešení a podnikatelských nápadů, usnadňující obchodní spolupráci a posilující postavení podnikatelů a startupů.

Níže naleznete krátké video z minulého ročníku konference:

Pražská kancelář HKTDC získala velmi omezený počet volných vstupů na konferenci, v případě vašeho zájmu se neprodleně obraťte na prague.consultant@hktdc.org. Pro ostatní je možnost registrace za zvýhodněné vstupné USD 330 (registrace možná ZDE).

Zaujala vás událost?

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na prague.consultant@hktdc.org.

Související články