Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie 1. 2. 2023 – Global Investment Summit 2023 – osobně i online

1. 2. 2023 – Global Investment Summit 2023 – osobně i online

Autor Redakce

Jaké investiční strategie využít v roce 2023? Jaké trendy v investicích tento rok přinese? Proč je důležité se vzdělávat o investicích, správě majetku a dalších oborech? To představí summit Global Investment Summit už 1. února.

Kdy: 1. 2. 2023

Kde: Martinický palác, Pražský hrad

Cena: 12.990 Kč + DPH – registrovaní čtenáři Wealth Magazínu získávají slevu 20 %

Inspirativní přednášky více než 50 předních českých investorů, panelové diskuze, rozhovory s moderátory či networking – to nabídne Global Investment Summit (GIS), který se uskuteční 1. února 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Na akci, která očekává přes 500 účastníků a více než 50 tisíc online diváků, se představí i řada přednášejících ze zahraničí. Z těch českých si diváci budou moci poslechnout například Jiřího Hlavenku, Danu Bérovou či Ondřeje Bartoše. Účastníci budou mít v rámci akce možnost seznámit se s více než 50 startupy.

Akce představí investiční tipy a trendy pro rok 2023, nejlepší investiční strategie, investice do alternativních oblastí a mnoho dalších témat. Součástí je unikátní soutěž pro začínající startupisty Validation Contest ve spolupráci se StartupBox. Pořadatelé rovněž poskytnou z celého summitu kompletní záznam, podcasty a další materiály, které bude možné zhlédnout online. „Na konferenci Global Investment Summit 2023 se diváci budou moci přesvědčit o tom, jak bohatý svět startupů a investic je, a že Česko je zaslouženým členem vedoucího pelotonu,“ říká Jan Novotný, hlavní organizátor summitu.

KDO VYSTOUPÍ NA SUMMITU? JAKÁ VŠECHNA TÉMATA ZAZNÍ NA AKCI?
VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.

Inspirativní přednášky i networking

V exkluzivních prostorách Martinického paláce budou diváci moci navštívit nejen přednášky zkušených investorů a CEO, ale také se aktivně zapojit do diskuzí či networkingu, který bude po celou dobu akce probíhat v přilehlých saloncích. Účastníci se budou moci ještě před zahájením summitu a po celou dobu jeho trvání propojovat prostřednictvím online networkingové aplikace. Mezi přednášejícími se dále představí například Jan Hlavsa, CEO Fondee, nebo Petr Šíma, spoluzakladatel DEPO Ventures.

O inspiraci se postarají i začínající startupisté, kteří budou ukazovat, jak zvládli jednu z nejkritičtějších části rozjezdu – validaci svého byznysu.

Na summitu zazní zejména investiční tipy a trendy pro nadcházející rok, nejlepší investiční strategie, vývoj cen nemovitostí nebo vývoj a vzájemná podobnost či možné spolupráce fintechového a bankovního sektoru. Diváci se také seznámí s nejlepšími investičními platformami pro drobné nebo začínající investory. Summit dále otevře otázky týkající se alternativních investic v oblastech jako umění, tenisky, víno, auta, zlato a další. Tématem summitu budou i decentralizované finance, blockchain, NFT, bitcoin či jiné kryptoměny. GIS rovněž nabízí i možnost se na programu přímo podílet a promluvit jako speaker nebo se připojit k panelům a kulatým stolům.

Partneři se pak budou moci zúčastnit také CEO galavečeře pro C-level management, samozřejmostí je catering po celou dobu trvání summitu. Akci bude také možné sledovat i zpětně skrze 10 hodin podcastů a dalších videí, které organizátoři následně divákům nabídnou. „Věřím, že akce přinese mnoho inspirativních příkladů a přispěje k tomu, aby česká a evropská investorská a startupová scéna nadále rostla,“ dodává Novotný.

Mezi partnery akce se představí skupina Vendeavour, společnost Lemonero, české investiční skupiny Rockaway Capital, Credo a DEPO Ventures, investiční platforma Fondee a další. Mezi mediální partnery patří například magazíny Fintree, Roklen24, Fintech nebo Wealth Magazín.

Každý registrovaný čtenář Wealth Magazínu získává slevu 20 % z ceny vstupenky. Promo kód pro slevu získáte po registraci ZDE.

Máte zájem o online přenos?

Odkaz na živé vysílání ze stage 1

Odkaz na živé vysílání ze stage 2

Chcete získat unikátní slevu 20 % pouze pro čtenáře Wealth Magazínu a k tomu jako bonus 9 PDF publikací Wealth Magazín – Premium?

Související články