Home WEALTH PLANNINGPlánování bohatství 27. 5. 2021: Webinář: Akvizice společnosti krok za krokem

27. 5. 2021: Webinář: Akvizice společnosti krok za krokem

Autor Redakce

Zvažujete prodej či koupi společnosti? Jedná se o nelehký úkol související s převodem majetkových podílů, smluv, právními i daňovými riziky a spoustou dalšího. Na webináři vám Mgr. Jan Rada, advokát pro M & A transakce poradí, na co si dát pozor.

Kdy: 27. 5. 2021 10:00 – 12:30
Kde: Online
Cena: 950 Kč

Akvizice společnosti krok za krokem je téma webináře, který pro vás pořádá společnost TRANSAKČNÍ ABECEDA s.r.o., a to 27.05.2021 od 10:00 do 12:30 hodin.

Přednášejícím bude Mgr. Jan Rada, advokát a partner advokátní kanceláře PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o., který se zaměřuje na korporátní a transakční poradenství především pro tzv. malé a střední podniky, jejich majitele a statutární orgány. V rámci své praxe je odpovědný za celkový průběh transakce od přípravy přes due diligence, vyjednávání smluvní dokumentace až po vypořádání transakcí.

V tomto webináři vás Honza vybaví potřebným „základem“, abyste měli představu, do čeho při koupi společnosti jdete, na co je třeba si dát pozor, koho si vzít k ruce a jak se na to připravit.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jaké jsou jednotlivé etapy a milníky akvizice společnosti?
  • Na co si dát v jednotlivých etapách největší pozor?
  • Jak si sestavit akviziční tým a co od jednotlivých členů požadovat?
  • Jak vám může pomoci vaše businessová zkušenost a v čem je dobré si nechat poradit? Jaká může být osobní odpovědnost kupujícího?
  • Proč je předakviziční prověrka (due diligence) důležitá a jak se k ní postavit?
  • Kdy a kde je třeba největší součinnosti a zpětné vazby od kupujícího?
  • Jaké jsou typické mechanismy / součásti akviziční smlouvy, proč v ní jsou a jak fungují?

Pro koho je webinář primárně určen?

Jste majitelem či majitelkou firmy a zvažujete její prodej? Nebo jste přemýšleli nad koupí společnosti, popř. jiného významného majetku, např. areál či výrobní halu? Pak je webinář přímo pro vás. Téma je zároveň vhodné pro členy statutárních orgánů těch společností, které se zamýšlí nad jakoukoliv akvizicí.

Bližší informace a možnosti přihlášení naleznete v odkazu níže.
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání
Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup
k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce
a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.Související články