Home AKTUALITY Wealth Club Premium: Vzdělávejte se oboru Private Wealth a navazujte nové byznysové vztahy

Wealth Club Premium: Vzdělávejte se oboru Private Wealth a navazujte nové byznysové vztahy

Autor Redakce

Všechno staré jednou končí, a to nové začíná. A tak se i rok 2023 chýlí ke svému konci, aby mohl dát šanci nastupující „čtyřce“. Rok 2023 byl pro redakci Wealth Magazínu znamením novinek a v roce 2024 v tomto duchu bude také pokračovat. Jaké novinky nás čekají v příštím roce?

Tři roky. Tak dlouho si Wealth Magazín buduje své místo na mediálním trhu, a to jako přední nezávislý poskytovatel oborových informací, trendů a analýz pro rychle se rozvíjející svět plánování a správy majetku. Wealth Magazín tak není médiem určeným pro širokou veřejnost, ale je pro každého, kdo se zajímá o  téma správy majetku, plánování bohatství, řízení rodiny a chce prohloubit své znalosti a schopnosti. 

Redakce Wealth Magazínu na podporu sdílení znalostí a názorů mezi jednotlivci, rodinami s vysokou hodnotou čistého jmění a experty napříč všemi obory, které spojují celospolečenská témata ovlivňující Private Wealth, v uplynulých měsících rozšířila své působení do nových projektů a pro redakci – a někdy i pro české prostředí – neprobádané území.

Wealth Club: Komunita osob, které se zajímají o správu a plánování bohatství

Komunita čtenářů Wealth Magazínu mění své označení na Wealth Club, jehož cílem je sdružení každého, koho zajímají témata správy majetku, plánování bohatství a řízení rodiny. S cílem vzdělávání a podpory českých jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění i všech expertů napříč obory Private Wealth od 1. 1. 2024 redakce Wealth Magazínu spouští také Wealth Club Premium s exkluzivními podmínkami pro prémiové členy. Členové Wealth Club Premium mají v ceně členství zajištěný vstup na dvě mezinárodní akce Wealth Forum ročně – Workshop & Networking (25. 4.) a konference Wealth Forum (7. 11.), a další výhody. Více informací naleznete zde.

POZOR: Wealth Club Premium je s ohledem na kapacitu mezinárodních eventů omezen pouze pro 100 členů.

Co je součástí Wealth Clubu a Wealth Clubu Premium?

Členství ve Wealth Club a Wealth Club Premium nabízí čtenářům Wealth Magazínu další úrovně vzdělávání a možností správy jejich bohatství.

K čemu mají přístup členové Wealth Clubu:

 • Články a příspěvky na wmag.cz
 • Podcasty, videa
 • 2x měsíčně na email zasílán newsletter s nejnovějšími událostmi, aktualitami i inspirací v oboru
 • 3x ročně na email zasílán Wealth Magazín – Report
 • Přístup k PDF verzi Wealth Magazín – Premium 2022, 2023 (od 1. 1. 2024 jsou veškerá vydání v placené a tištěné verzi)
 • Na email zasílány pozvánky na konference, kurzy, semináře za zvýhodněnou cenu

Členové Wealth Club Premium navíc ještě získávají projekty a vstupy v hodnotě 35.898 Kč za poloviční cenu:

 • Roční předplatné Wealth Magazín – Premium pro rok 2024 (v hodnotě 1.000 Kč)
  Elektronický přístup + 4 x ročně zaslání výtisku na zadanou adresu
 • 1 x přístup a rezervace místa na Wealth Workshop & Networking, 25. 4. (v hodnotě 11.999 Kč)
 • 1 x přístup a rezervace místa na konferenci Wealth Forum, 7. 11. (v hodnotě 11.999 Kč)
 • Přístup k archivu videozáznamů přednášek konferencí (v celkové hodnotě 10.900 Kč)
 • Bezplatné pozvánky na exkluzivní akce pro VIP čtenáře

Získejte členství na rok 2024 v hodnotě 35.898 Kč za 17.900 Kč včetně DPH

Cena členství je daňovým nákladem

Členem může být fyzická i právnická osoba (např. svěřenský fond, nadace, rodinná společnost…) a cena členství je daňovým nákladem. Můžete tak registrovat vaši společnost, jejíž zástupce (nebo vy sami) se bude účastnit eventů Wealth Forum.

Co dalšího nás čeká v roce 2024?

Konference Private Family Wealth mění své označení na Wealth Forum

Mezinárodní konference Private Family Wealth mění své označení a novým názvem Wealth Forum se od roku 2024 připojuje k celosvětovému fóru konferencí, které se zabývají celospolečenskými otázkami se zaměřením na správu majetku a bohatství. Další ročník proběhne 7. 11. 2024.

Pokud jste naši konferenci už navštívili, tak víte, že bohatstvím nemáme na mysli jen materiální statky, ale veškerý kulturní, sociální, lidský kapitál, který vytváří identitu rodiny a v konečném důsledku je DNA celé společnosti.  Důvod, proč jsme se rozhodli připojit ke skupině těchto celosvětových konferencí je ten, že tyto témata se dotýkají samotné podstaty hodnot naší společnosti a úkolem této akce je zažehnout plamen, který bude prostřednictvím těchto akcí udržován,“ upřesnil Pavel Kolář, CEO Wealth Magazínu.

Předplatné Wealth Magazín – Premium

Od roku 2024 bude Wealth Magazín – Premium dostupné pouze v placené elektronické a tištěné formě. Wealth Magazín pro tento rok nabízí možnost ročního předplatného 1.000 Kč včetně DPH za veškerá čtyři čísla magazínu, a to včetně dopravy. Předplatné na rok 2024 si můžete zakoupit zde.

Wealth Workshop & Networking: Praktické dovednosti v oboru Private Wealth

V roce 2023 jsme spustili historicky první koncept cirkulačních workshopů z oborů Private Wealth v České republice. A v roce 2024 s tím budeme pokračovat. Den plný 10 workshopů vedených předními experty v tématech souvisejících se správou majetku, plánováním bohatství a řízení rodin proběhne 25. dubna 2024 v Praze.
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články