Home LifestyleOsobnosti Stephanos Germenis-Hildprandt: Nástupnictví v šlechtickém rodě

Stephanos Germenis-Hildprandt: Nástupnictví v šlechtickém rodě

Autor Redakce

Strategie správy a ochrany majetku jsou ve šlechtických rodech ukotvené již po staletí. O nástupnictví a správě majetku šlechtického rodu Hildprandt mluvil na konferenci Private Family Wealth 2022 potomek rodu Stephanos Germenis-Hildprandt.

Stephanos Germenis-Hildprandt

Stephanos Germenis-Hildprandt žije od roku 2014 v Blatné, kde spravuje rodinné dědictví vč. blatenského zámku a zároveň se věnuje podnikatelským aktivitám v různých oborech. Předtím pracoval v Londýně v oblasti bankovního sektoru a po přestěhování do Prahy se věnoval sektoru finančnímu. Stephanos Germenis-Hildpandt se narodil v Athénách v Řecku, kde také vyrůstal. Z Athén se přestěhoval do Londýna, kde studoval politologii a cizí jazyky na univerzitě Surrey. Následně studoval War Studies na King´s College v Londýně a poté se zaměřil na studium financí na City University/Cass Business School v Londýně. 

TENTO OBSAH JE SOUČÁSTÍ PLACENÉHO OBSAHU – PŘEDNÁŠKY Z KONFERENCE PRIVATE FAMILY WEALTH.

Máte obsah zakoupený nebo jste účastníkem konference Private Family Wealth 2022? Pro zpřístupnění videopřednášky se prosím přihlaste.

Přihlásit se zde.

Nemáte přístup k placenému obsahu? Pro zakoupení záznamů přednášek z konference Private Family Wealth prosím vyplňte objednávkový formulář zde.

Tento obsah je určen pouze pro členy.

Související články