Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku Skupina PPF míří do Ameriky. Developerský trh v USA bude mít nového hráče

Skupina PPF míří do Ameriky. Developerský trh v USA bude mít nového hráče

Autor Redakce

Společnost PPF Real Estate, která spadá pod skupinu, vstupuje do developerskéo trhu v USA, vyplývá z tiskové zprávy skupiny PPF. Cílem je ve spolupráci s developerem Aventon Companies expandovat v regionu tzv. Slunečního pásu.

Společnost PPF Real Estate Holding pokračuje v geografické diverzifikaci byznysu a posiluje na realitním trhu v USA. Ve spolupráci s americkým developerem Aventon Companies se PPF stala partnerem výstavby rezidenčního komplexu v Orlandu na Floridě. Projekt navazuje na akvizici orlandského kancelářského objektu SouthPark Center. Původní transakce z prosince loňského roku zahrnovala nákup 12,5 hektaru pozemků pro budoucí development.

Pro realizaci nového developerského projektu vytvořily PPF Real Estate a Aventon Companies společný podnik, v němž je PPF Real Estate většinovým partnerem. Projekt Aventon Opal v těsné blízkosti SouthPark Center projektu nabídne více než 300 rezidenčních jednotek. Aventon Opal vychází vstříc rostoucí poptávce po kvalitním bydlení v oblasti Orlanda. Jde o čtvrtý rezidenční projekt Aventonu v této lokalitě.

Základní údaje:

  • Projekt předpokládá výstavbu 4-5 patrových domů s předzahrádkami a komunitním parkem.
  • Projekt navrhlo architektonické studio Scott + Cormia Architecture & Interiors
  • Dokončení se předpokládá během roku 2023.

PPF Real Estate vítá vytvoření společného podniku s úspěšným developerem Aventon Companies. Tento model spolupráce a obchodního partnerství budeme chtít replikovat i v dalších plánovaných investicích v širším regionu tzv. Slunečního pásu na jihovýchodě USA,“ uvedl Aaron Smith, výkonný ředitel PPF Real Estate USA.

Celkový objem alokovaných investic pro tyto transakce a budoucí rozvoj byznysu na trhu v USA překročil po roce působení PPF Real Estate v Americe částku 500 milionů dolarů.
Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články