Home AKTUALITY Multi Family Office slavnostně otevřela nové kanceláře. Své místo tam má i redakce Wealth Magazínu. Nechybělo šampaňské ani komentovaná prohlídka sbírky umění.

Multi Family Office slavnostně otevřela nové kanceláře. Své místo tam má i redakce Wealth Magazínu. Nechybělo šampaňské ani komentovaná prohlídka sbírky umění.

Autor Eva Ulrichová

Společnost Multi Family Office s.r.o. prázdniny zakončila slavnostním otevřením nových kanceláří ve „Zlaté věži“ v dolní části Václavského náměstí. Jednatelé společnosti, a zároveň organizátoři akce, měli připravený kulturní program i catering.

Ve středu 31. 8. 2022 proběhlo slavnostní otevření nových kanceláří společnosti Multi Family Office s.r.o. V prostorách mimo jiné naleznete i naši redakci Wealth Magazínu. Při openingu se nestříhala červená stuha, nýbrž se nové prostory křtily šampaňským. Jednatelé společnosti Pavel Kolář, Peter Kováčik a Radek Šiller zahájili den slavnostním proslovem. „V každé firmě nastane čas se posunout dál. Vyžaduje to poptávka, vyžaduje to typ klientů a vyžaduje to i rozvoj služeb. Považujeme proto za nutné, aby kanceláře odrážely nejen naši vizi, ale tvořily i komfortní a příjemné prostředí pro náš tým i klienty. To jsou totiž jedny z hlavních pilířů, které drží úspěšný podnik pohromadě. Nové prostory toto splňují, ať již svým uspořádáním i umístěním v lukrativní části centra Prahy,“ uvedl den Pavel Kolář.

Po projevech jednatelů a přípitku následoval hlavní program dne: Komentovaná prohlídka sbírky umění, kterou společnosti propůjčil sběratel Patrik Šimon. V prostorách Multi Family Office naleznete díla od autorů nastupující generace současného umění. Moderní umění se podle Patrika Šimona, který je také kunsthistorikem a art managerem společnosti, vyznačuje otevřeností a fluidností. Každé umění je zrcadlem své doby a může vyjadřovat nejistoty, kdy život najednou nemáme „koncentrovaný“. „Umění díky tomu expanduje do prostoru tak, jak nejsme zvyklí,“ upřesnil Patrik Šimon.

České umění v mezinárodním kontextu

Vlivem historických událostí je české umění stále upozaděno před tvorbou západních umělců. „České umění si stále hledá cenovou mapu. Byli jsme oddělení východním blokem. Je to paradox, ale západní umění je dražší,“ podotkl Šimon a dodal,  „cena a hodnota jsou dvě různé kategorie. Nejsou synchronní. Hodnota nespočívá v jeho ceně. Na ceně se podílí především silný příběh a autenticita uměleckého rukopisu. Často se hodnota progresivní tvorby vepíše do její ceny, až když už je pozdě. Pro umělce samotné nebo sběratele. V tomto ohledu je investice do současného umění rizikem i dobrodružstvím zároveň, za jehož kvalitu ručí specialisté s bohatými zkušenostmi.

Co dalšího naleznete v nových prostorách?

Kanceláře naleznete v lukrativní části Prahy, přímo v jejím centru. Nachází se ve 4. patře tzv. „Golden Tower “ – zlaté věže Paláce Euro. Najdete nás na adrese Václavské náměstí 2.

Kanceláře společnost Multi Family Office sdílí s dalšími projekty skupiny Private Wealth Group. Naleznete tak zde redakci Wealth Magazínu i společnost Svěřenská správa s.r.o., nebo řídící centrum aplikace eTrust.

Prohlédněte si nové kanceláře


Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání
Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup
k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce
a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.Související články