Home AKTUALITY Česká investiční společnost plánuje expandovat. Pomůže ji k tomu expert z Německa

Česká investiční společnost plánuje expandovat. Pomůže ji k tomu expert z Německa

Autor Redakce

Zkušený německý manažer Andreas Pál, který v minulosti působil ve společnosti Moventum S.C.A., vstupuje do společnosti In Investments a.s. Od srpna zde usedne jako člen správní rady, bude zastávat roli poradce představenstva. Známému českému investičnímu zprostředkovateli pomůže v dalším růstu a expanzi.

Pál je ostřílený matador a skvělý obchodník s mezinárodním přesahem, který se pohybuje ve finančním sektoru už přes 30 let. Působil na vedoucích pozicích ve finančních institucích, jako jsou Sparkasse, Allianz nebo Raiffeisenbank v Německu. Posledních 17 let spojil své jméno se společností Moventum S.C.A, přední fondovou lucemburskou platformou poskytující služby pro finanční poradce a investiční společnosti po celém světě. Ke konci zde působil na pozici Head of Global Sales a staral se o obchod, posledních 5 let také zastával funkci CEO na české centrále Moventum a.s. v Brně. V Čechách se věnuje rozvoji byznysu už přes 11 let a za ta léta si připsal mnohá prvenství.

Se společností In Invest ho pojí dlouholeté partnerství. „Se spoluzakladatelem ININu Liborem Barešem jsme se poprvé potkali v roce 2013. Naše dynamická, spolehlivá a stále se rozvíjející spolupráce na mě udělala dojem. S úžasem sleduji růst In Investu, který je výjimečný nejen z hlediska kvantity, ale především kvality poskytovaných služeb. Rád bych přispěl k růstu společnosti a šíření jejího úspěchu. Věřím, že s mými dlouholetými zkušenostmi v obchodě založeném na servisní odměně a s vybudovanou sítí kontaktů se nám to podaří. Moc se na tuto výzvu a další růst In Investu těším.“  

In Invest je jediný zprostředkovatel v ČR, který se specializuje čistě na investiční poradenství a zároveň investičním poradcům poskytuje nadstandardní zázemí k výkonu povolání. Společnost je rovněž známým průkopníkem honorovaného poradenství. Spoluzakladatel In Investu Libor Bareš ke spolupráci dodává: „S Andreasem se známe víc než 10 let, spolupráci jsme tehdy navázali ještě pod hlavičkou společnosti Moventum. Andreas tak byl jeden z našich prvních obchodních partnerů. Věřím, že se společně snáze posuneme nejen k licenci obchodníka s cennými papíry, ale že nám spolupráce pomůže expandovat na další evropské trhy. Zaměřit se chceme také na zlepšení našeho servisu vůči investičním poradcům a jejich klientům.“

Pro In Invest je tato personální změna významným milníkem. „Někoho s většími zkušenostmi na evropském trhu bychom těžko hledali. Andreas je srdcem obchodník, a to je nám velmi blízké. Zcela jistě nám pomůže i jeho dokonalá znalost nejen světového, ale i českého investičního prostředí,“ uzavírá Bareš.
Bezplatně se registrujte a získáte více 9 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články