Home Řízení rodinyRodinné podnikání 29. 4. 2021: Konference Kapitálový průvodce: Zjistěte možnosti financování svého podniku

29. 4. 2021: Konference Kapitálový průvodce: Zjistěte možnosti financování svého podniku

Autor Redakce

Jste majitelem nebo zakladatelem rodinného podniku a chcete získat financování na kapitálovém trhu? Navštivte Kapitálového průvodce.

Ve čtvrtek 29. dubna proběhne konference „Kapitálový průvodce“, pořádanou společností EY pod záštitou Ministerstva financí České republiky. A jako bonus, vstup je zdarma! Událost je určená především pro zakladatele, majitele či zástupce malých a středních podniků. Na konferenci máte možnost slyšet názory odborníků EY či další odborníky na financování, jako je Mario Nava z Evropské komise nebo ministryně financí Alena Schillerová.

Začátek je plánován na 10:00, konec eventu se předpokládá kolem třetí hodiny odpoledne.  Akce je rozložená do dvou částí: dopolední konference a odpolední workshopy s interakcí s řečníky.

Vzhledem k době covidové bude event probíhat online, a to skrze platformu MS Teams, konkrétní MS Teams Live Event pro konferenci a následné MS Teams Cally pro případ workshopů.

Chtěli byste získat více informací nebo se registrovat?


Pořiďte si předplatné tištěného časopisu Wealth Magazín nebo se bezplatně registrujte do Wealth Clubu a zapojte se tak do unikátní komunity zaměřené na na sdílení znalostí, názorů a zkušeností mezi jednotlivci, rodinami a experty napříč všemi obory, které spojuje téma plánování a správa bohatství.

VYBERTE SI TO PRAVÉ PRO VÁS

Související články