Home WEALTH MANAGEMENTInvestiční strategie 24. 11. 2021: Přední investoři se opět setkají v Bratislavě už tento listopad

24. 11. 2021: Přední investoři se opět setkají v Bratislavě už tento listopad

Autor Redakce

Po několika velice vydařených virtuálních eventech letos 0100 Conferences organizuje dvoudenní Private Equity (PE) a Venture capital (VC) konferenci, která se uskuteční v Bratislavě 23. – 24. listopadu 2021.

0100 Confernces si opět dala záležet na kvalitním line-upu mezinárodních řečníků a investorů, aby mohli po covidovém roce 2020 zabezpečit networking se všemi relevantními PE a VC hráči na té nejvyšší úrovni. Dvoudenní program přináší kromě kvalitního osobního networkingu také zajímavá témata na panelových diskusích. Investoři budou řešit jak přilákat nový kapitál do regionu, jak najít ty nejlepší VC dealy na trhu, či co dělat, aby se z dealu stala rovnou success story.

Na to všeho a víc odpoví ti nejpovolanější experti se zkušenostmi z CEE regionu a také zahraničí.

Jsme nadšeni, že se můžeme připojit ke konferenci 0100 v Bratislavě a že máme možnost setkat se s vynikajícími startupy a zakladateli. Ekosystém CEE Fintech má zatím několik velkých úspěchů s velkým potenciálem do budoucna. V Elevator Ventures budeme podporovat slibné scale-upy v tomto dynamickém regionu, ale i mimo něj, a to využitím odborných znalostí, networku a korporátní síly RBI Group,“ shrnul své očekávání Maximilian Schausberger, Managing Director z Elevator Ventures.

Pozvání na diskuzi přijali také Fabian Wasmus, partner ve Vitruvian Partners, Patrick Wigan, managing director ve Wigan acquisitions ale i Andrej Kiska, general partner z Credo Ventures a další zkušení hráči. Kompletní seznam řečníků najdete zde.

Kromě PE a VC investorů, či zkušených service providerů bude konference hostit mnoho úspěšných podnikatelů a společností, které představují inovativní řešení a zajímavé nové technologie.

Setkejte se s investory a budoucími business partnery z regionu střední a východní Evropy i z celého světa i letos na investorské konferenci v Bratislavě už tento listopad. 

Více o programu a řečnících naleznete zde.


Zdroj: 0100 Conferences
Bezplatně se registrujte a získáte 8 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články