Home Řízení rodinyFamily office 23. 8. 2022: The Position of Hong Kong as a Family Office Hub

23. 8. 2022: The Position of Hong Kong as a Family Office Hub

Autor Redakce

V rámci příprav na Asian Financial Forum 2023 bude Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) opět pořádat sérii webinářů k finančním tématům. Dovolte, abychom vás pozvali na první z nich s názvem „The Position of Hong Kong as a Family Office Hub” , který se uskuteční 23. srpna 2022 v 10:00 CET (16:00 HKT).

Kdy: 23. srpna 2022 v 10:00 – 11:00
Kde: Online
Cena: Zdarma
Více informacíZDE nebo na prague.consultant@hktdc.org

Kdo jsou řečníci webináře?

Jsme potěšeni, že na webináři jako řečníci vystoupí tak významní odborníci, jakými jsou Anthony Chan, generální ředitel společnosti Isola Group, Paul Thompson, výkonný ředitel, ředitel pro oblast Hongkongu a Filipín banky JP Morgan Chase a John Wong, vedoucí oddělení služeb pro rodinné podniky a soukromé klienty společnosti PwC Hongkong, kteří se budou zabývat řadou otázek.

Co se na webináři dozvíte?

  • Investiční prostředí a příležitosti v rámci RCEP a čínského trhu
  • Výhody pro rodinné podniky/fondy, které jim umožňují působit v Hongkongu
  • Legislativní usnadnění pro rodinné podniky

Více informací o události: https://info.hktdc.com/dm/CP2334069/index_en.html

Zdroj: HKTDC
Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články